Balkan Country RP | Organizacije

Započeo |NG:RP| Dzenex, Jun 30, 2014, 21:29:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Oko ovog videa sam se dosta trudio, sve sam slike morao posebno urediti.

Nadam se da vam se barem malo sviÄ'aju organizacije i video. Pa pogledajte. :D

Video: http://youtu.be/iPGbGwJTgrI  [Odgledajte do kraja, ako imate vremena]

Lijep pozdrav. <3

O moj boze omg kako to sve razlicite boje

Citat: Antisa02 poslato Jul 07, 2014, 20:46:50 POSLE PODNE
O moj boze omg kako to sve razlicite boje
Možda zato što svaka organizacija/banda/mafija ima svoju značajnu boju? Npr. GSF je zelen, Ballas ljubičast itd, skontaj malo mozgom iz kojeg je razloga. ;)


Citat: Dzenex poslato Jul 08, 2014, 13:36:17 POSLE PODNE
Citat: Antisa02 poslato Jul 07, 2014, 20:46:50 POSLE PODNE
O moj boze omg kako to sve razlicite boje
Možda zato što svaka organizacija/banda/mafija ima svoju značajnu boju? Npr. GSF je zelen, Ballas ljubičast itd, skontaj malo mozgom iz kojeg je razloga. ;)
Pa covjek je mislio na boje u igrici jer su slike fotosopirane,ebn ili sta je vec :D

Citat: D3J@|\| poslato Jul 08, 2014, 17:37:16 POSLE PODNE
Citat: Dzenex poslato Jul 08, 2014, 13:36:17 POSLE PODNE
Citat: Antisa02 poslato Jul 07, 2014, 20:46:50 POSLE PODNE
O moj boze omg kako to sve razlicite boje
Možda zato što svaka organizacija/banda/mafija ima svoju značajnu boju? Npr. GSF je zelen, Ballas ljubičast itd, skontaj malo mozgom iz kojeg je razloga. ;)
Pa covjek je mislio na boje u igrici jer su slike fotosopirane,ebn ili sta je vec :D
Nisam ga shvatio baš najbolje. :S

Lijepo je lijepo samo nesvida mi se na ballasima ona kapija kao i toliko vozila i na lcn onaj heli na travnjaku bolje da je na krovu gore ali lijepo je pohvala na prezentaciji

lijepo si uredio video ali mi se nesvidja jer je u ballasima previse auta a i oni nemaju sandking-ove tako da u svakoj org imas previse auta smanji to malo i bice dobro

Na Ballasima će kapija najvjerovatnije biti skinuta, a što se tiče Helija u LCNa, to nije njihov, to je neki od njihovih članova parkirao, jer se može vidjeti da nisu iste boje. U LCN su dva helija, i oni su na krovu.

Uglavnom, hvala vam. <3