[Skripta] Night Life - Roleplay !! 0.3z

Započeo Wyatt, Jun 20, 2014, 22:27:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv skripte: Night Life RolePlay
Izvorna skripta: Nema
Urednik/ci skripte: Ramiz Polić
Autor skripte (ovo polje popunit samo ako ste skriptu radili od 0): Ramiz Polić
Vrsta skripte: RolePlay
Jezik skripte: Bosanski
Sistemi skripte: Vozilo, Vozilo2, Motor, Bike, Plovilo, Letjelica, Kuca, Firma, Stan, Vikendica, Market, Hotel, AntiCheat, Gepek, Pijaca Auta, Pijaca Motora, Banka sistem, Sistem pljačke, WAR sistem, VIP Sistem, FZ Sistem, Sistem unikatnih vozila, Admin sistem (/kotrola, /podesavanje).
Kreiranje je dinamično (sem Firme i SFirme, komanda /kreiraj). Svi sistemi su raÄ'eni preko dialoga zbog estetike.
Potrebni dodaci da bi skripta radila (plugins / includes): Potrebno je da pokrenete skriptu preko pawna koji se nalazi u arhivi, sve je tu.
Server na kojem je skripta korištena: Night Life, Balkan Life, Balkan Country
Zasluge: Ramiz Polić (Skripter), Muamer Avdić i Eldar Dzombić (Mapperi)
Dodatan opis: Skripta je prilagoÄ'ena na verziju 0.3z. Skinite je i koristite za svoj server ukoliko želite, ukoliko je budete koristili, ostavite zasluge. Skripta sam radio neÅ¡to manje od 6 mjeseci i sigurno bolju besplatnu skriptu nećete pronaći.

Slike: Ukupno ima 88 slika. Galerija slika
Download link: SENDSPACE

Eto, komentirajte, ocijenite, pišite šta hoćete :D

Edit: Za neke komande (tipa: /kontrola, /podesavanje), potrebno vam je odobrenje.
Postavljanje odobrenja:
Odete u skriptfiles, otvorite folder Korisnici, pronaÄ'ete sebe (Fajl: Ime_Prezime.ini) i postavite OvlaÅ¡tenje na 1338. Ovo će raditi samo u slučaju kada vam je Admin nivo jednak 1338 i Odobrenje takoÄ'er jednako 1338.

Ima tu cast da prvim komentarisem mod, a mod je inace 10/10  :P :P

Odlicno brt 10/10 , samo mi reci komanda za admin help , da vidim admin komande :) inace extra mod

Citat: PrinoX poslato Jun 21, 2014, 02:03:28 PRE PODNE
Odlicno brt 10/10 , samo mi reci komanda za admin help , da vidim admin komande :) inace extra mod
Pozzz komanda je /apomoc !! Tu sve imate





Ovaj gm je vec postavljan ovde.Ima jos BUGova ispravili ste samo neke :D.Npr Pijacu Vozila i Motora niste popravili.Nisam gledo da li ste registraciju igraca popravili.Ima jos tih sitnica zab sam sad.Al pohvala za trud 10/10. :P

Citat: Dolores poslato Jun 21, 2014, 22:12:49 POSLE PODNE
Izvini imas li ti dozvolu da objavljujes mod ?? Jel ti Ramiz dao dozvolu ???  Prijavljen si.
znaci ovo nije njegova skripta ?


Citat: Blaeks poslato Jun 22, 2014, 12:07:03 POSLE PODNE
Citat: Dolores poslato Jun 22, 2014, 11:10:41 PRE PODNE
Skripta nije njegovaa !!!! Ramiz je vlasnik skripte !!!
neki dokaz ?

Upravo tako, skripta nije njegova, objavljena je na drugom sajtu zato mislim da nema razloga da se tema izbrise jer je skripta vec objavljena.

Mislim da je ovo 100 put da netko objavljuje isti mod po istim imenom samo promjeni verziju sampa.


Citat: Blaeks poslato Jun 21, 2014, 22:40:59 POSLE PODNE
Citat: Dolores poslato Jun 21, 2014, 22:12:49 POSLE PODNE
Izvini imas li ti dozvolu da objavljujes mod ?? Jel ti Ramiz dao dozvolu ???  Prijavljen si.
znaci ovo nije njegova skripta ?
Ovako skripta nije moja , objavljena je vec niti sam ja stavio da je skripta moja skripta je Ramizova , tako da zz ! :D