[GF]Geforce Roleplay Online Gaming Communty-REOPEN 25.4.2014.-20:00h!

Započeo Dictator, April 25, 2014, 17:28:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Ne, igram na jednom stranom serveru i ima toga .
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢





Nesretno vam, micite ovu objavu bia sam skripter do jucer ovde i zakacili se nezele iskljucit moju skriptu s tog servera ja sam je izradio...


 Nebi reka brate dosa je lik i proda si mu server doslovno to mi smeta, skriptu nisi ti ni takao samo smo ja i castro radili tako da bi bio red da je ugasis i uzmes neku svoju u ostalom od moje iz ls je radena

Citat: Dominic Suarez poslato Maj 14, 2014, 12:57:46 POSLE PODNE
Nebi reka brate dosa je lik i proda si mu server doslovno to mi smeta, skriptu nisi ti ni takao samo smo ja i castro radili tako da bi bio red da je ugasis i uzmes neku svoju u ostalom od moje iz ls je radena

Sam si kriv tako da nisam ja kriv sto banas ljude i ostalo naravno da letis ne trebaju mi botovi na RP zajednici :)


Update odraden
- Dodan Airbag Sistem (crveni screenflash pri udaru + rp sudara automatski  - komanda /do)
- Dodan Radio Sistem (/radio - 15 kanala domace Balkanske muzike)
- Dodana 4 Apartman Complexa (4 apartman komplexa sa po 15 soba unutar njih, moguce kupit komplex i iznajmiti sobu)
- Dodan INT pri ulasku u hitnu [g]  (kada udete "g" u hitnu pojavite se u intu koji je odlican za RP)
- Dodane razne mape (udite pa provjerite)
- Mala komanda /nocp u slucaju buga sa checkpointima
- Citav TSM preimenovan u Goterelli Crime Family sa novom mapom baze i novim komandama (/gcfportable /gcfplacebom /gcfblowup ... )
- Nekoliko komandi za nas admine