[SS] Samp Section RolePlay

Započeo Corbyx., April 22, 2014, 21:50:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Ma dobro ovdje se jedini Cox trudio oko servera,znam ga dobar je čovjek ;)
Ali ovo ostalo je 0 kontaš samo jebeno glupiranje i gubljenje vremena.
Ja sam mislio da če ovo uspjeti,moj prvi komentar je pozitivan ali ovo je sada sve negativno.
*NAPOMENA:Niko nikada nije uspio sa modom od 0 NL previÅ¡e bugova ima,samo Å¡to je uspio B-G i onaj joÅ¡ jedan server nemam pojma kako se zove,znači ako neko hoče NL mod mora da bude ozbiljan i da poznaje taj mod a ne uzme tamo neki kloÅ¡ar i edituje ga,Å¡to nevalja ničem.Mod NL nije lahko raditi Hoxxy jedini zna sve bugove da sredi ali on je to namjerno ostavio nama da se mi mučimo sa modom,B-G je uspio samo Å¡to je ozbiljna organizacija tačnije zajednica! Nema stalnog zatvaranje,otvorili drže 2 godine i evo njhov server uspije,ali pogledaj ovo otvore 1 dan i odma close i to napiÅ¡u " Game Over " hajde da je server bio 1mj otvoren pa da to napiÅ¡u a ne bio 1 dan i to napisali cc.Brukanje jednostavno,prije je SS bio dobar dok je Scrop snjim upravljao i onaj njhiov skripter Å¡to je prije bio,eh on je znao odlično da upravlja.Nemojte otvarati SS i zajebavati Ä'aba raju da igraju na vaÅ¡em serveru i vi ga zatvorite nakon dan,njima nema igrača na serveru " rekord " i odma server close! Ljudi počinju od 10 igrača pa se penju ali stalni 10,vi hočete čim otvorite server da imate 100 to je joÅ¡ nije u mogućnosti.To vam je od mene komentar za vaÅ¡ server :-) da joÅ¡ neÅ¡to kažem Å¡to ste lagali raju da čete uzeti NLv3 mod to vam nije trebalo zato niko kod vas neče ni da igra,ima to joÅ¡ kod vas greÅ¡ki i neki likova Å¡to se prave kao Hoxxy na serveru i oponaÅ¡aju njegov lik i pričanje!