SA-MP key detection

Započeo קlเשค, Mart 08, 2014, 16:56:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Nesto slicno onome Å¡to sam prije radio.Program koji koristim sluzi i kao anticheat i dio je projekta koji se paralelno radi na BU-RP.
Moguca detekcija svih tipki,ali posto za to nema potrebe,server detektira jedino one koje su dozvoljene pod CallBack-om:

forward OnPlayerPressKey(player_id, Key);

Neki cheatovi se pale na F12 pa cete vidjet da u videu prilikom pritiska F12 posalje se poruka adminima da je igrac koristio tu tipku.

http://youtu.be/YjjNKH-1Mos
Ispricavam se Å¡to nisam uspio do kraja uskladit video sa servera i video topkovnice.


[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


drago mi je vidjeti da radite na tome ali zar se isplati raditi pošto je izvedivo jedino sa client-side izvedbom, a to je ujedno i rizik koliko će igrača htjeti prihvatiti to i instalirati...

pazite da ne bude konflikta ukoliko netko ima joystick...
sve u svemu, super, samo vidjet cemo realizaciju, sretno  :)
Kristijan Stipić

Citat: Slay poslato Mart 08, 2014, 17:33:06 POSLE PODNE
drago mi je vidjeti da radite na tome ali zar se isplati raditi pošto je izvedivo jedino sa client-side izvedbom, a to je ujedno i rizik koliko će igrača htjeti prihvatiti to i instalirati...

pazite da ne bude konflikta ukoliko netko ima joystick...
sve u svemu, super, samo vidjet cemo realizaciju, sretno  :)

Ovo ce vjerovatno biti interna verzija,kao sto sam napisao gore u sklopu ovoga je i anticheat,konekcija na server ce im bit onemogucena ukoliko ga nemate.Slažem se s tobom da nece neki htjeti to prihvatit,vjerovatno oni koji koriste cheat-ove.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: קlเשà¸,, poslato Mart 08, 2014, 17:45:19 POSLE PODNE
Ovo ce vjerovatno biti interna verzija,kao sto sam napisao gore u sklopu ovoga je i anticheat,konekcija na server ce im bit onemogucena ukoliko ga nemate.Slažem se s tobom da nece neki htjeti to prihvatit,vjerovatno oni koji koriste cheat-ove.
istina
Poslednja Izmena: Mart 08, 2014, 17:52:37 POSLE PODNE od Slay
Kristijan Stipić

Evo izgleda clienta za AntiCheat i Key Detection,spaja vas direktno na server:






Usput,ovo sam naravno kopirao od negdje kao i svoj GameMod >:(

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Joj kad se sjetim kad si to najavio, ima dobrih 2-3 godine. Super je naravno :)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Mart 10, 2014, 00:08:55 PRE PODNE
Joj kad se sjetim kad si to najavio, ima dobrih 2-3 godine. Super je naravno :)

A najavio,ali odusta sam tada od SA-MP-a.MeÄ'utim ovo je novi projekt,nesto slicno kao sto postoji
Steam za CS 1.6,tako je ovo za SA-MP.Omogucava vlasinku servera da bude siguran da igrate bez
cheatova,na kraju ne mozete se ni spojit na server bez ovoga,ali i da vas bana sa servera dozivotno.
Naravno uz sve to je implementiran i Key detection,naravno samo za tipke koje su potrebne na serveru.
Poslednja Izmena: Mart 10, 2014, 00:26:58 PRE PODNE od קlเשค

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Znam znam, naravno da se nemoze spojit na server jer nebi imalo smisla to pravit. Bilo bi fora da stave key detection server-side, ne samo ove keyeve nego praktički sve :), al dobro :D.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Mart 10, 2014, 00:37:49 PRE PODNE
Znam znam, naravno da se nemoze spojit na server jer nebi imalo smisla to pravit. Bilo bi fora da stave key detection server-side, ne samo ove keyeve nego praktički sve :), al dobro :D.

Pozovem te kasnije cisto ako budes htio isprobat :D

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno




Predobro, nije teško za napravit', a korisno.

Jako dobro, sve pohvale, nekad sam i ja to pokusao uraditi, ne znam zasto nisam dovrsio / uradio. Mislim da sam negde zapeo i batalio...

Citat: matthew'S poslato Mart 11, 2014, 19:32:50 POSLE PODNE
Predobro, nije teško za napravit', a korisno.
Ako nije tesko, objasni mi na PM.
Skriptam za pare

Odlicna fora, svaka cast, vidi se da imas iskustva.
Citat: matthew'S poslato Mart 11, 2014, 19:32:50 POSLE PODNE
Predobro, nije teško za napravit', a korisno.
I ja te takodje molim da mi objasnis na PM kako se ovo pravi, hvala ti.
RESPECT :
Vegas & C++

Rado bi objasnio svima,ali zbog onoga tko je pokrenuo ovaj projekt,odnosno vlasnika BU_RP-a ne bi otkrivao previÅ¡e,iako su paralelno raÄ'eni slični sistemi.Nesto slicno ovome možete probati na BU-RP,gdje mozete skinuti client,ali ne ovakav.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno