[AG] Afrika RolePlay | The Prodigy Concert All Night 1.3.2014

Započeo #btlshomy, Februar 27, 2014, 21:54:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.





IP: 176.9.140.165:7745
FORUM: WWW.AFRIKA-HQ.INFO



Kako smo saznali vlasti El Quebradosa to jest sam Gradonacelnik je veliki obozavalac hardrok grupe Prodigy,samim ti procurelo je da je on kontaktirao njihvog menadzera i zakazao im koncer u El Quebradosu kako bi obradovao gradjanje jednim lepim gestom. Procurelo je i to da ce poznata grupa stici privatnim avionom na stari aerodrom u pustinji kako nebi bilo guzve,odatle ce ih policija uz obezbedjenje sprovesti do hotela u samom gradu. Pre koncerta icice u obilazak samog gradica a potom u 22H ce krenuti ka samoj dvorani za koncert. Koncert bi trabalo poceti u 23H casa kako je najavljeno i trajao bi celu noc do rane zore , receno je da se publika pocinje skupljati vec sat vremena kasnije kako nebi bilo incidenata. Ovo je bio kratak clanak o tome kako ce ova slavna grupa nastupiti i kod nas,ocekujemo vas da u sto vecem broju dodjete i uzivate u dobroj muzici i provodu.


Cena karte : 100$
Prilog od kupljenih karata ide u dobrotvorne svrhe

Fino ste to smislili i nadam se da cete fino organizovati, nažalost neću moći doći, vjerovatno ću biti u gradu negdje ali obavezno snimite neki video da vidim kako je bilo :D

Lepo izmisljeno, jos samo da to lepo izgleda u igri, pa da sa snimi neki klip..Bice ludilo! :)

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Za klip cemo razmisliti,da bude vise RP-a ubaceni su muzicki insturmenti,nadam se da cu uspeti da snimam,a huDiga zurka ce trajati celu noc ako se da pa navrati ako budes bio tu.

Ja cu doci, zivo me interesuje kako ce izgledati.. :) Malo radim mod i u pola 12 sam kod vas..

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com