[GM]Cold Life RP v1.0.1b

Započeo [BC:RP]ElmiR, Februar 15, 2014, 20:30:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Joy

*

Nego Elmire nego da te pitam onaaj sta si tu jos dodao sto nije bilo na onom modu Balkan Brothersa,vidio sam textdraw ima,ima stats,ima v2(valjda onaj sto sam ti bio popravio  :D),ako ima jos sta da pogledam.  ;) I ima li bugova sada taj mod? :) i izvini nisam ti brojcano ocijenio mod 9/10  :)




Hvala svima nema bug sa rentom kuce vec nije napravljen /rentroom :D Ima novih poslova od Balkan Brothers novih mapa..I sada kada stanes na pickup od posla pojavi ti se dialog..Ima nekih komandi koje sam radio sto tamo nema.Ima 7upit novi i timeri na /report /upit /novi /vodic i to

Solidan mod, ništa posebno uradjeno. Vidi se po slikama, a i testo sam ga da je EGRP mod. Pohvale za trud.

sch

*

Ovakav sličan mod ima Balkan Country,smjeo bi se kladiti da su oni edit ovaj izvorni mod :)
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Ne znam brate ali ovo je puno editovano ;)..Npr nekih komandi na EGRP nema i TXD koje sam ja dodao..Ali i ja sam kopija YUB.a a i BC ti je kopija YUB.a samo malo mape kod njih drukcije i kod mene

Mod mi se dosta svidja ali problem je to sto ne podrzava textdraws stoga moja ocjena 7/10 !  8)

Zaboravio si rec da je Danis Cavalic uradio na tom serveru /lider /podlider, dao i NL mod za /stats i dosta toga, pola tog nebi uradio da nema njega tako da ;)

Pohvale za trud  8) 8/10
Poslednja Izmena: Februar 26, 2014, 08:01:11 PRE PODNE od [VG]Williams
Searching Mapper...

Super je mod, samo kako se ude u opstinu?  :o