Pitanje?

Započeo [AG] N1n0, Jun 22, 2010, 13:18:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako zeleo bih da otvorim server, i neznam kakav da pravim xD Freeroam, DM, Roleplay, Truck, Stunt, Gang DM... Pa vi kazite kojih ima najmanje i koji je najbolje...

Cekam vasa misljenja!  ;)
Poslednja Izmena: Jun 22, 2010, 13:34:34 POSLE PODNE od (; N1n0 ;)

Ma svih ima najmanje osim RolePlaya...napravi neki koji nije RolePlay meni je sasvim svejedno...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

ma otvaraj all in one :D

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....


DM napravi, ali ultraa dobar, jer ako nije ultra dobar i ako je na Balkanu on propada 100%
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


Citat: (; N1n0 ;) poslato Jun 22, 2010, 13:51:02 POSLE PODNE
Mod nadjen, jos samo da nadjem ime za server! :D :D :D

- BalkanShooting
- Balkan Battlefield
- BalkanWar

:D
Poslednja Izmena: Jun 22, 2010, 14:09:12 POSLE PODNE od <- Tequila ->
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Ludi Grad

Evo sad cu ti ja reci kakvo je stanje sa DM serverima na Balkanu (vjeruj da najbolje znam jer na DMu igram od pocetka svoje karijere SA:MPa, a i imam svoj DM server koji je u posljednje vrijeme jako uspjesan i to najvise zahvaljujuci staroj raji) RIjec o tome da kod nas na balkanu niko ne igra niti ce kad igrati pravi DM, jer ja kao pravi DM smatram ubijas, pogines stvoris se opet, osvajas baze, ali to kod nas ne moze uspjeti jer su svi navikli na RP....

ja sam vec poceo radit DM server i vjerujem da ce igracima svidjet nemora znacit to sto je na balkan najvise rp servera da DM nece uspjet i da se nece igracima svijdet

Ludi Grad

Citat: BalkanStyle|orsat poslato Jun 22, 2010, 14:07:59 POSLE PODNE
ja sam vec poceo radit DM server i vjerujem da ce igracima svidjet nemora znacit to sto je na balkan najvise rp servera da DM nece uspjet i da se nece igracima svijdet
naravno da ne mora znaciti, ali ja sam rekao da je malo ljudi na balkanu koji igraju na DM serverima


Stunt serveri se retko igraju!!!Najbolje Stunt servere imaju stranci!!!Probaj sa DM modom, RPG nemoj zato sto nemozes napraviti mod kao sto imaju vodeci serveri kao sto su CH,BM,ST,GF.....

kao sto rekoh dok ne prestane ovaj flood servera na balkanu ne isplati se nista otvarat

HVaLA










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda