[GFX] BalkanStyle Logotip

Započeo DeadDon, Januar 28, 2014, 22:15:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.






Predstavljam novi logotip BalkanStyle zajednice koji sam dizajnirao.


Poslednja Izmena: April 02, 2014, 08:58:40 PRE PODNE od DeadDon

brutala su ti ovi video klipovi iz signature :) impresionirao si me... posalji mi na pp kolka cjena klipa od jedno 2-2.5 minute nesta slicno ovom jamba security




Citat: StjepanS poslato Januar 30, 2014, 22:13:32 POSLE PODNE
Nije mi nesto, a i potpis ti je smijesan. (Mislim na cijene ali nemoj to komentirat..)

Svako ima svoje mišljenje:)
Hvala na tvome.

Jako mi se svidja logo,jednostavan a upadljiv,a sto se tice cijena slazem se sa StjepanS-om,ali svakako ako se tebi isplati,meni ne smeta,ali da je manja cijena sigurno bi imao vise porudzbina :D

Citat: Streetboy poslato Februar 03, 2014, 22:22:23 POSLE PODNE
Jako mi se svidja logo,jednostavan a upadljiv,a sto se tice cijena slazem se sa StjepanS-om,ali svakako ako se tebi isplati,meni ne smeta,ali da je manja cijena sigurno bi imao vise porudzbina :D

Ma da. Gledaj cijene su od 15â,¬ pa na dalje. Naravno ukoliko zaželiÅ¡ masterpis naplatit ću ti viÅ¡e.
Ali ipak to je moja struka, moj posao te ne mogu pasti na cijenu žvakačih guma.

Citat: Crni Gavran poslato Februar 03, 2014, 15:46:47 POSLE PODNE
Citat: StjepanS poslato Januar 30, 2014, 22:13:32 POSLE PODNE
Nije mi nesto, a i potpis ti je smijesan. (Mislim na cijene ali nemoj to komentirat..)

Svako ima svoje mišljenje:)
Hvala na tvome.
Slazem se sa Gavranom xD Pogledajte sajtove kao sto su 99design,green design..Tamo je prosecna nagrada za Logotip 150â,¬
Biti dizajner je jako tesko, barem kod nas, jer ljudi nemaju novca, ali svakako da njihov rad vredi i treba se naplatiti..
Ja sam bio u prilici da radim jedan logo koji je trebao da se kasnije postavi na sajt..Kada sam decku rekao za cenu od 5â,¬ oterao me je znate vec gde..
Treba postovati dizajnere i njihov rad, kao i svaku drugu profesiju
Super su ti radovi Gavrane :)

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com


Citat: Denis_Lapi poslato Februar 26, 2014, 17:35:36 POSLE PODNE
Citat: Crni Gavran poslato Februar 03, 2014, 15:46:47 POSLE PODNE
Citat: StjepanS poslato Januar 30, 2014, 22:13:32 POSLE PODNE
Nije mi nesto, a i potpis ti je smijesan. (Mislim na cijene ali nemoj to komentirat..)

Svako ima svoje mišljenje:)
Hvala na tvome.
Slazem se sa Gavranom xD Pogledajte sajtove kao sto su 99design,green design..Tamo je prosecna nagrada za Logotip 150â,¬
Biti dizajner je jako tesko, barem kod nas, jer ljudi nemaju novca, ali svakako da njihov rad vredi i treba se naplatiti..
Ja sam bio u prilici da radim jedan logo koji je trebao da se kasnije postavi na sajt..Kada sam decku rekao za cenu od 5â,¬ oterao me je znate vec gde..
Treba postovati dizajnere i njihov rad, kao i svaku drugu profesiju
Super su ti radovi Gavrane :)

Hvala ti na podršci!:)


Citat: Gho0sT poslato Mart 02, 2014, 13:12:11 POSLE PODNE
Veoma lijepo..Svaka čast !!

Hvala, da to čujem od tebe puno mi znači.