[BS] Balkan Strong - www.b-strong.info -

Započeo Drobnjak, Januar 27, 2014, 19:46:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


           

             
•  Vlasnici: SimkE i Sima  •
•  Suvlasnik: Drobnjakk  •
•  Skripter: SimkE  •
•  Maper: Drobnjakk  •
•  Web dizajner: Drobnjakk  •
           


•  IP servera: 91.121.21.54:7779   •
•  Teamspeak server: 144.76.192.4:7779  •
•  Web stranica/Forum: www.b-strong.info •
           


• Uradjen sistem za stanove, komandom /renoviranje mozete da izmenite svoj enterijer za stan! •
• Uradjen novi Car owner ship sistem •
• U sva tri grada mozete naci auto pijace •
• Ima ukupno 14 organizacija •
• Svaka organizacija ima svoj sef, a u sefu igraci sa rankom vecim od 5 mogu da stavljaju ili uzimaju novac, drogu i materijale! •
• Na serveru postoji sistem za evente koji se odrzavaju uvece da bi se igraci malo zabavili, a i malo zaradili novac! :)
• Uradjen je sistem za automehanicare! Kada kucate /kombinezon imate dialog u kom birate koji kombinezon hocete! •
• Automehanicar radi dve vrste posla, radi mehaniku na vozilima i moze da odslepa vozilo do svoje radionice po pozivu igraca! •
• Postoje ukupno 20 posla od kojih su 13 legalni, a 7 ilegalni! •
           
         
   
• Detektiv •
• Advokat •
• Konobar •
• Automehanicar •
• Telohranitelj •
• Boxer •
• Vozac autobusa •
• Postar •
• Kamiondzija •
• Raznosac pica •
• Farmer •
• Komunalac •
• Pilot •
         
           
• Zigolo •
• Diler droge •
• Ilegalni farmer •
• Svercer droge •
• Svercer materijala •
• Diler oruzja •
• Dostavljac paketa •
         

       
      • Na sledecoj verziji v3.4.2, tj na update ce biti dodato sledece: vikendice, posao sa kojim cete moci da prevozite ljude, robu i vozila preko mora, posao gradjevinara, javne garaze i mozda javna kuhinja, kladionica sa unikatnim sistemom..
       


         
         
            Balkan Strong Community za sad ima jedan SA:MP server i TS3 server! Planiramo da otvorimo i jedan CS 1.6 server, ali sve u svoje vreme! Balkan Strong je vecini SA:MP igraca poznat jer je imao dosta uspona, a i padova... Prvi put je otvoren u novembru 2012 godine i imao rekord 50 igraca, kasnije mod je usavrsavan i igraci su poceli da dolaze, spajali smo se sa nekoliko servera, ali kada smo se spojili sa jednim serverom imali smo rekord od 100 igraca! To je bio veliki uspeh za nas, ali ubrzo nakon toga, ponovo je Balkan Strong ostao sam i broj igraca je opao! Mnogi iz admin tima su prestali da igraju SA:MP i server je zatvoren, samo nekoliko meseca posle toga, server se otvara ponovo, tada su poceli DDos napadi, problemi sa modom, problemi sa hostingom i nista drugo nam nije preostalo nego da zatvorimo server... Sada kada sam ja (SimkE) odlucio da ponovo otvorim server, pridruzio mi se i Sima, a ubrzo nakon toga je dosao i Drobnjak ne planiram vise da zatvaram, jer je mod sad mnogo bolje sredjen i uredjen, admin tim je super, samo sto ima malo igraca, ali uvek moze bolje! To bi bilo to sto se opisa tice, imate ove slike dole, ako zelite da pogledate mod malo bolje, dodjite na server (necete se pokajati! :D)!
     
     
    Spawn
     
     
     
    Burg                   Policija
     
   
     
    Banka                    Opstina
     
   
     
    Trg                        Galerija
     
   
     
    Sistem stanova:
     
   
     
    Sistem automehanicara:
     
   
     
    Automehanicarska radionica         Autobuska stanica
     
   
     
           Kuce kod plaze             S.W.A.T. organizacija
     
   
     
          Kuca na WW                  Park kod Crkve
     
   
     
    Glavna auto pijaca u LS
     
   
     
    To bi bilo to, nadam se da vam se opis svideo! Za vise informacija, udjite na server...! :D

Lepo mogla je jos ali aj :D

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D



Vule, mojne me nerviras, sta jos da ubacim? :D Drobnjak duni mi u besiku!
Citat: .ılllı.Boca A.k.A Bocilinjo .ılllı. poslato Januar 27, 2014, 19:57:34 POSLE PODNE
Dobar opis brateuuu :D
Moj covek! :D Hvala brateu, cepaj buraniju samo! :D


[quote author=
 Ralph link=topic=85165.msg574171#msg574171 date=1390849152]
Super, srecno :)
[/quote]Hvala! :)






Fin opis, mod nije loš po slikama. Sretno Vam!