Balkan Style| Ronilac posao

Započeo MEMOREX™️, Januar 21, 2014, 11:37:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.




Pozdrav clanovi, zelio bih vam pokazat (nedovren) posao Ronilca koji ce se koristit na Balkan Style severu.



Za update planiram:
Rucni istovar sa brodica u luku.
Textdraw postotak boce te koliko paketica jos uzeti.
I ako se nesto setim jos, dodam.

Slobodno bacite komentar te ocenu :)

Nezamertie to sto sam napisao IG ribolovac, zapuco se :D
Skriptam za pare

Hahah dobra ideja  :) Postavi mu onaj objekt gasmaske da bude jos realnije.

Samo me zanima odakle ideja..Dva meseca imam taj posao na modu i za to vreme niko nije imaoo...Cim sam pustio neke ljude na server da vide mod, svi redom su poceli da kopiraju moje stravi...Haosss

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Citat: denis_lapi poslato Januar 21, 2014, 11:55:38 PRE PODNE
Samo me zanima odakle ideja..Dva meseca imam taj posao na modu i za to vreme niko nije imaoo...Cim sam pustio neke ljude na server da vide mod, svi redom su poceli da kopiraju moje stravi...Haosss
Ja sam bio radio takodje taj posao sa jednim likom na forumu zab sam mu ime ali nista nismo objavljivali i nemoras to govoriti jer ne pominje se prvi put ovaj posao

btw Dobro si uradio ;)

Ideja mi pala cisto slucajno, kao sto rekoh nije jos gotov. A takav posao nisam jos nigde vidio, tako da :)
Skriptam za pare

Svaka cast na realizaciji i ideji,zna li se od prilike kad ce otvaranje?

glupo je sto je odma kod ls obale, treba to gurnut u picku materinu onda bi bilo zanimljivo i imalo smisla za ronjenje, a inace posao je odlican :D
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!



Citat: WickeD. poslato Januar 21, 2014, 13:15:25 POSLE PODNE
[cenzura]o je sto je odma kod ls obale, treba to gurnut u picku materinu onda bi bilo zanimljivo i imalo smisla za ronjenje, a inace posao je odlican :D
Bice, razmisljao sam vise pozicija, te da ima namapano npr potopljen brod ili avion i tako to :D

Ostali, Hvala vam :)
Skriptam za pare

Pre nekih mjesec dana sam razmisljao kakvi bi poslovi mogli da se naprave a da jos nisam video,i izmedju ostalog bio je ovaj,samo sam ja zamisljao ka da cisti,tj da napr izvlaci smece,gume i sl

Bravo za odredjeni posao!!!

Svaka čast, jedna od unikatnosti servera.. Sve pohvale, posjetiti ću Vas!

Hvala Vam na pohvalama :)
Skriptam za pare

nerealno, ronilac ne bi trebao da bude posao, vec hobi, ili cisto ubijanje vremena, sto se tice rada, rad ti je dobar, ali lose odredjen cilj tog rada

Citat: Blaeks poslato Januar 21, 2014, 22:39:36 POSLE PODNE
nerealno, ronilac ne bi trebao da bude posao, vec hobi, ili cisto ubijanje vremena, sto se tice rada, rad ti je dobar, ali lose odredjen cilj tog rada

Aj ti ne seri,posao ronilac ima i namjenjen je tome da čisti morsko dno blizu plaža :D

Veoma dobro uraÄ'eno,samo stavite neke druge objekte,neÅ¡to kao smeće sitno da bude