[Opis] Afrika Role Play - Problemi riješeni

Započeo [AG] Boris., Januar 16, 2014, 00:57:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pošto se malo registracija pojebala, lockali smo server do 17:00hh dok rijesimo tih par stvari, onda mozete igrati i uzivati :)

ulazite sada, trebalo bi biti riješeno :)
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA

molio bih vas da uÄ'ete da vidimo dali je problem rijesen, 90% da je rijesen ;)

Ispricavamo se radi neugodnosti, no sta je tu je.

Nije resen problem , usao sam odma logirao se , izasao sa servera , i sada sam hteo da udjem opet , ne izbacuje login dialog , izbaci dosrodosli afrika.... i idu mi samo catovi

Poslednja Izmena: Januar 18, 2014, 16:42:53 POSLE PODNE od [BR] Dimi

Da da, uglavnom ispricavamo se, biti ce rijeseno jer i sada radimo na tome, stvarno nam je zao sto otvorenje ovako prolazi, nadamo se da ce biti bolje narednih dana

Problem je što ID-ovima većima od 28 čini mi se ne izbacuje login dialog.. a zašto neznam, nisam pawner :P
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA

Citat: [AG]Dinox poslato Januar 18, 2014, 16:48:26 POSLE PODNE
Problem je što ID-ovima većima od 28 čini mi se ne izbacuje login dialog.. a zašto neznam, nisam pawner :P

Rijesit cemo to do 20:00hh.

Ovako to je zato jer kad ste upisali godine ime i email itd.. ide intro a to su samo slike znaci ima dosta slika ali vi ste sigurno stisnuli dole ono spawn ili strelice kao da ubrzate i onda ste kad moram reci to razjebali -.-


molio bih vas da uÄ'ete da vidimo jesmo li rijesili, jer se to sjebe na 25+ igraca



Moj predlog ti je da zakljucas server i malo pregledaj jos skriptu i resi to sve leo da se ne gasi server stalno , popizdece igraci :D

[quote author=
 Dimi link=topic=84726.msg572393#msg572393 date=1390062833]
Moj predlog ti je da zakljucas server i malo pregledaj jos skriptu i resi to sve leo da se ne gasi server stalno , popizdece igraci :D
[/quote]

sada nema problema, volio bih kad bi usli jos par vas da bude 30+, jer oko toga broja pocne jebati, pa da vidimo dali smo rijesili, drukcije nemozemo...

Cini se dobar server samo obavezno na ulasku i interijer mijenjajte igracu interijer i virtualworld jer u interijeru nije logicno da pada kisa a u kuci si