[Opis] Afrika Role Play - Problemi riješeni

Započeo [AG] Boris., Januar 16, 2014, 00:57:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


MarkoManija



Svi da ste doÅ¡li na otvorenje inače ću ja biti iznenaÄ'en kao SMOD i uvreÄ'en kao Admin Level 2 :D
Citat: [AG]panameR. poslato Januar 18, 2014, 02:00:28 PRE PODNE
vracam se na samp, samo zbog ovog servera  :P
Bravo majstore mi te primamo uvijek, kod nas si i u Afrika Frendovima :))
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA



Citat: dnjl poslato Januar 18, 2014, 13:40:32 POSLE PODNE
Srecno vam, nadam se da ce od ovoga biti nesto. :)

Možda će broj igrača opasti narednih dana kao i na svakom serveru,ali mi ćemo se truditi da to povećavamo iz dana u dan :)

Ja sam bio beta testo i mod je fkt jebenica...bit ce extra.
Odusto sam od SA:MP-a,ali ovo nesmijem propusitit,tak da cu opet instalirat...necu igrat al cu doc malo na otvorenje :)
Sretno i bilo bi i vrijeme da uspijete...nadam se da nece bit kao i prije na otvorenju lagg i neka sranja :P

Srecno vam,poslovi su predobri tako da ne smem ni pocinjat jer cu se navuc  :D



//komentar izbrisan zasto je nedolican!
Poslednja Izmena: Januar 18, 2014, 17:26:03 POSLE PODNE od LG[Schwarz]


Citat: Lowar poslato Januar 18, 2014, 16:12:23 POSLE PODNE
Kao da sam znao! Bug do buga....Pa ljudi moji ŽAO mi je što sam potrošio svojih jebenih 5 minuta na registraciju koja je zbugana do jaja.Piši PROPALO!
a ko si ti majketi da ovdje ocjenjujes bugove i ljude sramotis popravice.Nijedan mod nije bez bugova.i Smiri se malo.
69

Citat: Lowar poslato Januar 18, 2014, 16:12:23 POSLE PODNE
Kao da sam znao! Bug do buga....Pa ljudi moji ŽAO mi je što sam potrošio svojih jebenih 5 minuta na registraciju koja je zbugana do jaja.Piši PROPALO!

Kad bi' svi imali malo razumijevanja dobro bi bilo..Na svakom jebenom modu kad udje 40-50 igraca mora biti bug,mi kad smo testali na 10 igraca je bilo sve super,radimo da što prije riješimo jebeni bug sa registracijom. Još kad bi' vi imali malo jebenog razumijevanja i pričekali da stanemo na noge sve bi bilo ok.

Citat: Lowar poslato Januar 18, 2014, 16:12:23 POSLE PODNE
Kao da sam znao! Bug do buga....Pa ljudi moji ŽAO mi je što sam potrošio svojih jebenih 5 minuta na registraciju koja je zbugana do jaja.Piši PROPALO!
Bug do buga? Samo je taj jedan bug s registracijom nešto bio, preopteretili smo, i na tom se već radi, to je riješeno za 2minute. Zato ulazite.
Smoke Weed Every Day
HNK Hajduk Split
SAMO DIÅ PET SAMO FORCA SAMO HAJDUK SAMO TORCA