[Opis] Afrika Role Play - Problemi riješeni

Započeo [AG] Boris., Januar 16, 2014, 00:57:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.



...Neno...

Vanilla,jel' ovaj posao Prevozac auta onaj sto smo ja i ti smislili ili se varam ?  :D

Srecno, naletim  ;)

MarkoManija


Sretno ljudi :)




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Citat: [AG]Thorin poslato Januar 16, 2014, 02:24:48 PRE PODNE
Citat: [AG] Boris. poslato Januar 16, 2014, 02:19:52 PRE PODNE
Citat: ♫ [AG] SteXi.ılllı. poslato Januar 16, 2014, 02:06:50 PRE PODNE
Borise nemoj previse soka :D
Sretno nam

Di si ti bio kad je boris u 3 u noci iz kluba zvao sampere na skype, najvise sam udavio Tonku, ili Dzenu hahahah..
Hvala svima!

Idemo vratiti onaj stari samp, onu staru ekipu, zabavu na serveru, idemo se svaÄ'ati ko ce kupiti auto nekakav, boriti se za mjesto u organizaciji, sjetite se tih vremena..
Naravno, ja cu imati i acc s kojim igram, tako da se pazite :P

opet je pjan :/
Svaka cast na opisu,Srecno :D

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, sjecam se te noci

Sretnom dolazim


Opa Borise,napokon da objavis dugo ocekivani open,vidim bas ste radili na modu,svaka cast,ovo sto ste predstavili je svakako unikatno i privukuje svaciju paznju :)
Srecno,dolazim na otvaranje :)


Citat: Revolucionar poslato Januar 16, 2014, 17:07:42 POSLE PODNE
Opis je dobar,nema sta ALI budimo realni u stvarnosti to izgleda puno drugacije.Bio sam na serveru za vrijeme testanja i toga sranja i iskreno RAZOČARAO sam se.Očekivao sam puno više od jedne "ugledne" Afrike!

Na tom testu nije bilo ništa ubačeno što se sad vidi u opisu,a ja ne znam šta si ti očekivao ..
Poslednja Izmena: Januar 16, 2014, 18:21:44 POSLE PODNE od [AG] нυDιgα™

Citat: Revolucionar poslato Januar 16, 2014, 17:07:42 POSLE PODNE
Opis je dobar,nema sta ALI budimo realni u stvarnosti to izgleda puno drugacije.Bio sam na serveru za vrijeme testanja i toga sranja i iskreno RAZOČARAO sam se.Očekivao sam puno više od jedne "ugledne" Afrike!

A sto? U photoshopu smo dodali na slike stvari koje nepostoje na serveru? Eto skuzio si nas, bravo..
Djecace, budimo realni, ja neznam kada si bio na testovima, ni dali si bio.. ali u zadnjih mjesec dana nisi imao pristup, a u tih mjesec dana se izdogaÄ'alo svasta.


Hvala svima.


Sve je odlično, opis, skripta, forum.. šta još ? :D

Sretno vam, dolazim na otvorenje.

Ajmo ovako, Afrika je uvek bila poznata po jebenim mapama, sa skriptom je malo slabije stajala ali sada vidim da je i skripta unikatna, nije ko svaka zajednica unikat ovo ono a kada ti dodje novi igrac ako si u administraciji kaze pokazi mi unikate nemozes, smislis problem i odes, a ovde nece bit tako, takodje ne verujem da ce se stari samp vratit jer su sad svi utubili u glavu da je ovo nekakva "zaraza" a uopste nije tako, ako bude bilo zabavno ko sto pricate definitivno cu postat vas igrac samim tim se i vratit na samp, al ne verujem da ce bit toga jel su tu uvek botovi koji ce unistiti igru, jedno veliko SRECNO VAM.
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!