[GM] XFRAG :: RolePlay v1.0.3

Započeo rloveution, Decembar 18, 2013, 23:39:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Speedy poslato Decembar 21, 2013, 16:00:38 POSLE PODNE
Citat: DariuS"" poslato Decembar 21, 2013, 14:06:31 POSLE PODNE
Molim cenzuru na Ovaj mod..Ako neče stavit neko od modenatora stavit če jedan od administratora.Orginalan mod je ENG a autor sam ja.I server radi.Tako če bit cenzura.Skinutu je naime sa ENG stranice gamemodes zato jer je procurila..Tako da.

čak i da je ovo istina, ako je mod objavljen, on ga ima pravo skinut i editovat po svoje i opet objavit..

Boli mene kurac sta je mod skinut..objavljen je kraÄ'om i tu če doc cenzura..ja sam klinac nemoj da ti dam ja klinca sroljo mali radio sam ga 3 godine otkako je izaso ravens sa Collinsom i Ja cu platit za cenzuru..Htjeli vi to ili ne..Mozes ga ti editovat 300puta kao sto LV idr imaju cenzuru tako ce i ovaj od Orginal verzije Ravens..usput maleni imam 21god.I nije mi do zajebancije sa ovim sto smo se mucili da ispadne editovanje iz tog jednog 200njih..Sve ostalo je sranje ;)

Citat: DariuS"" poslato Decembar 21, 2013, 16:42:38 POSLE PODNE
Citat: Speedy poslato Decembar 21, 2013, 16:00:38 POSLE PODNE
Citat: DariuS"" poslato Decembar 21, 2013, 14:06:31 POSLE PODNE
Molim cenzuru na Ovaj mod..Ako neče stavit neko od modenatora stavit če jedan od administratora.Orginalan mod je ENG a autor sam ja.I server radi.Tako če bit cenzura.Skinutu je naime sa ENG stranice gamemodes zato jer je procurila..Tako da.

čak i da je ovo istina, ako je mod objavljen, on ga ima pravo skinut i editovat po svoje i opet objavit..

Boli mene [cenzura] sta je mod skinut..objavljen je kraÄ'om i tu če doc cenzura..ja sam klinac nemoj da ti dam ja klinca sroljo mali radio sam ga 3 godine otkako je izaso ravens sa Collinsom i Ja cu platit za cenzuru..Htjeli vi to ili ne..Mozes ga ti editovat 300puta kao sto LV idr imaju cenzuru tako ce i ovaj od Orginal verzije Ravens..usput maleni imam 21god.I nije mi do zajebancije sa ovim sto smo se mucili da ispadne editovanje iz tog jednog 200njih..Sve ostalo je [cenzura] ;)

Zasto ne skines mod XFRAG i BS i uporedis kodove ?

btw. hoces da se nadjemo, dam ti adresu svoju ?
Poslednja Izmena: Decembar 21, 2013, 16:59:11 POSLE PODNE od rloveution

Citat: DariuS"" poslato Decembar 21, 2013, 16:42:38 POSLE PODNE
Citat: Speedy poslato Decembar 21, 2013, 16:00:38 POSLE PODNE
Citat: DariuS"" poslato Decembar 21, 2013, 14:06:31 POSLE PODNE
Molim cenzuru na Ovaj mod..Ako neče stavit neko od modenatora stavit če jedan od administratora.Orginalan mod je ENG a autor sam ja.I server radi.Tako če bit cenzura.Skinutu je naime sa ENG stranice gamemodes zato jer je procurila..Tako da.

čak i da je ovo istina, ako je mod objavljen, on ga ima pravo skinut i editovat po svoje i opet objavit..

Boli mene [cenzura] sta je mod skinut..objavljen je kraÄ'om i tu če doc cenzura..ja sam klinac nemoj da ti dam ja klinca sroljo mali radio sam ga 3 godine otkako je izaso ravens sa Collinsom i Ja cu platit za cenzuru..Htjeli vi to ili ne..Mozes ga ti editovat 300puta kao sto LV idr imaju cenzuru tako ce i ovaj od Orginal verzije Ravens..usput maleni imam 21god.I nije mi do zajebancije sa ovim sto smo se mucili da ispadne editovanje iz tog jednog 200njih..Sve ostalo je [cenzura] ;)

da, pokazuješ se kao da imaš 21 godinu, bravo..bravo..

edit: vrlo mi je drago što tebi nije do zajebancije, možeš ti cenzuru platit (znam da nećeš, jer lažeš)..
Poslednja Izmena: Decembar 21, 2013, 19:02:41 POSLE PODNE od Speedy


Solidno, nista nevidjeno, lepo, uredno al opet od mene 7/10 :)
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Citat: |LZ| Bugi poslato Decembar 24, 2013, 22:05:35 POSLE PODNE
Solidno, nista nevidjeno, lepo, uredno al opet od mene 7/10 :)
Uvik si bia pre izbirljiv hahahahaha :D

mod mi i nije bas ali mi se svidaj urednost kao ja si ;) samo naprijed
TUTORIALI :

Big Respect: " C++ "  (Majke mi nepamtim boljeg moderatora pawno sekcije, dada Blaeks je nekad bio :P)

Svidja mi se mod 8/10 Zanima me jer ima cmd /pustimuziku ili tako nesto ??

lv

*

Ima bag kad uradis /bizentrance. Biz se pomeri . Ali kada izlazis . Stvoris se na mestu gde je biz nekada bio :)
Pišem skriptu isključivo kad sam naduvan

@matejpetric ima /muzikazasve /muzikazaigraca /muzikanamesu
@Lazarevic nisam nikada koristio tu CMD, uvjek sam editovao preko notepad-a u cfg...Ako ti treba CMD javi se PM uradim ti :)

btw. Hvala svima..  :D


Za mene GM je odlican, ocijena 9.5/10  8)

Citat: DariuS"" poslato Decembar 21, 2013, 14:06:31 POSLE PODNE
Molim cenzuru na Ovaj mod..Ako neče stavit neko od modenatora stavit če jedan od administratora.Orginalan mod je ENG a autor sam ja.I server radi.Tako če bit cenzura.Skinutu je naime sa ENG stranice gamemodes zato jer je procurila..Tako da.
O cemu ti pricas? Kakav ENG mod, kakav si ti autor jebo te? Ovo je edit Ravensa, koji sam ja editovao u Balkan Strong, a onda je Denis edit Balkan Strong u Xfrag! Nemoj dzabe da se blamiras tim glupim komentarima, jer mnogi znaju ko je radio mod...!

Nece da se STARTUJE samp-server ne znam zbog cega, verovatno kada udjem u gamemode smao ima PWN fajl ? Ovako po slikama 7.5/10 :'(

Citat: Johnny Scalleta poslato April 18, 2014, 20:34:30 POSLE PODNE
Nece da se STARTUJE samp-server ne znam zbog cega, verovatno kada udjem u gamemode smao ima PWN fajl ? Ovako po slikama 7.5/10 :'(

Otvori taj pwn i compile mod,onda ce raditi