[GM]Urban City By Levu v1.0.1 update!

Započeo Harden, Novembar 17, 2013, 10:11:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ɴᴇʟʟʏâ,,¢ poslato Novembar 17, 2013, 16:10:11 POSLE PODNE
Virus ima jedino to,a mod je inače dobar,makni virus pa objavi!
Inpossible mission ne znam gde ima virusa posto aj en koristim AV zato sto usporava komp a imam Win7 cd pa kad se prepuni rusim sistem :D
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2013, 16:23:25 POSLE PODNE od n0le and Levu

Ovo je cista stotka,svaka cast! RESPECT!


RESPECT:


                                                       ---------------------------------------------



Dowla

Hvala, na modu ce jos dosta da se radi nemojte dzaba sada da ga skidate :D Bice jedan od najboljih objavjenih :D

Znaci sam windows antivirus mi je detektovao na pocetku sa 15 onih nekih 'steta' pa se to nagomilalo mi na 90 dok ga nisam sam obrisao sa delete.
stavi novi link,ocisti kompjuter vidi se da imas virusa.

Citat: Vito Georgiev poslato Novembar 17, 2013, 18:23:44 POSLE PODNE
Znaci sam windows antivirus mi je detektovao na pocetku sa 15 onih nekih 'steta' pa se to nagomilalo mi na 90 dok ga nisam sam obrisao sa delete.
stavi novi link,ocisti kompjuter vidi se da imas virusa.
Ko zna da ga cisti nega ga cisti veruj mi uce jos vise ako ga ja upload :) Uradicemo update za mod nadam se da ce ga neko ocistiti ruadicemo dosta toga

Citat: n0le and Levu poslato Novembar 17, 2013, 16:22:14 POSLE PODNE
Citat: ɴᴇʟʟʏâ,,¢ poslato Novembar 17, 2013, 16:10:11 POSLE PODNE
Virus ima jedino to,a mod je inače dobar,makni virus pa objavi!
Inpossible mission ne znam gde ima virusa posto aj en koristim AV zato sto usporava komp a imam Win7 cd pa kad se prepuni rusim sistem :D

Jeste kada instaliras Win 7 na Pentium 3...

Skini bar Aviru ona ne vuce toliko resurse kao ovi drugi...
BTW: WIn 7 ima funkciju da sam gasi nepotrebne procese kako bi oslobodio resurse za aplikaciju sa kojom u to vreme radis...npr igras igricu...

Mod mi se jako svidja vizuelno kako si uradio.
A o kodu necu da pricam...

Slobodno reci da je edit Underpointa ili necega nastalo od Unterpointa TD-ovi te otkrivaju...
Jeste da je UP nastao od GTA RP-a, ali bolje je da tako kazes...

Fatalna greska Ralph kad bi ga skinuo video bi da ej edit GTA:RP-a sve ej u strcmp nesto novo sam radio u ZCMD :) A Jedini TD sa UP-a jeste banka :) Videcu da skinem aviru

EDIT: Ako ti nekad treba pomoc oko TD-eva i vizuelnog izgleda javi se tu kidam :D
Poslednja Izmena: Novembar 17, 2013, 19:24:13 POSLE PODNE od n0le and Levu



Meni dodje skroz ocita da je skinut i prekine sta je to jbm mu ??


I meni izbacuje virus, mada nebitno, mod je 100tka