Ubila muža zbog fudbala!

Započeo Ludi Grad, Jun 18, 2010, 17:57:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ludi Grad

Ubila muža zbog fudbala!

Jedna žena iz provincije Limpopo u Južnoj Africi završila je u zatvoru zbog sumnje da je, zajedno sa sinom i k?erkom, na smrt pretukla muža i oca dvoje njihove dece! Nastradali, 61 - godišnji David Makojea se, kako se navodi, posva?ao sa suprugom i decom zbog toga što nisu mogli da se dogovore oko toga šta ?e da gledaju na televiziji. On je bio uporan u nameri da posmatra utakmicu Nema?ka - Australija na Svetskom prvenstvu, dok je ostatak porodice, sin Kolin (36) i k?erka Lebogang (23), sa majkom na ?elu, želeo da gleda popularni gospel šou.

- "Ne, ja želim da gledam fudbal i ta?ka", i tako je sve po?elo â€" rekao je jedan od policajaca koji je vodio istragu povodom ovog slu?aja.
Daljinski upravlja? nalazio se kod „nefudbalskog“ dela porodice, pa je David ?esto ustajao i menjao kanale. U jednom trenutku, njegova sedam godina starija supruga Fransina, sin Kolin i k?erka Lebognag su ga napali i pretukli na smrt.

U saopštenju policije se navodi da nisu sigurni na koji na?in je ubijen nesre?ni David.
- Izgleda da su mu udarali glavu o zid. Pozvali su policiju tek kad su videli da je ozbiljno povre?en i da krvari. Bio je ve? mrtav kada je došla patrola.
K?erka je puštena iz zatvora uz kauciju od 1.500 randa, dok su majka i sin, prvoosumnji?eni, zadržani u pritvoru. Njih ?eka su?enje 27. jula.

Ako ovi nisu ludi.. joj! :S
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.



Correlli

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Jun 18, 2010, 17:57:24 POSLE PODNE
Kćerka je puÅ¡tena iz zatvora uz kauciju od 1.500 randa, dok su majka i sin, prvoosumnjičeni, zadržani u pritvoru. Njih čeka suÄ'enje 27. jula.

Ma kakvo crno puÅ¡tanje, u zatvor i odma na suÄ'enje i liječenje.

Ludi Grad

Citat: Don Correlli poslato Jun 18, 2010, 18:20:07 POSLE PODNE
Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Jun 18, 2010, 17:57:24 POSLE PODNE
Kćerka je puÅ¡tena iz zatvora uz kauciju od 1.500 randa, dok su majka i sin, prvoosumnjičeni, zadržani u pritvoru. Njih čeka suÄ'enje 27. jula.

Ma kakvo crno puÅ¡tanje, u zatvor i odma na suÄ'enje i liječenje.
upravo tako...  ;)


Žao mi jadnog čovjeka... pa pričajte da su samo Balkanci ludi xD

OMG tako je isto kod mene, stari gleda nesto a ja zelim drugo...al to nije razlog za ubit covjeka...stvarno ludaci trebalo bi ih u ludnicu neku...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Omg, koji debili ovo nije moguce, sve takve ljude treba streljat
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Jun 19, 2010, 00:54:53 PRE PODNE
Pravo na streljenje

P.S:Zar nemaju 2 TVa?  >:(

Dobro je pa imaju jedan, mozda im je i to luksuz sta ti znas tamo xD


Odsutan dok ne doÄ'em.


Rad obicnog tva se rokali pa sta bi bilo da je bila plazma????hahahahah