PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [GM]Team DeathMatch  (Pročitano 3535 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže []Jan

• Soldier
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Ko mi provalio ?
Odg: [GM]Team DeathMatch
« Odgovor #15 poslato: Jun 24, 2010, 14:26:00 posle podne »
Ja imam ideju za server.. takav server nepostoji u sampu sigurno... treba naprasvit kao TeeWorlds tocnije napravite neki kao labirint i dvije ekipe i jedna ekipa mora ukrasta npr auto i kod svake ekipa treba bit 2 parkirna mjesta i koja ekipa bude imala oba dva auta na tom parkirnom mjestu oni pobjeđuju i dobijaju 100 bodova a onaj ko dovede protivnički auto dobije 5 bodova a kad neko uzme protivnički auto tj. uđe u njega njegova ekipa dobiva 1 bod. Dopusteno je ubijanje ali se nesmuije ubit protivnika ko ubije protivnika diskvalificiran a 1 runda traje 30min. A kad neko ubije protivnika dobija 1 bod. i treba napravit zamke tj. npr da to bude na vodi pa stavit rupe i ko upadne u vodu dobija 1 bod manje mislim da bi to uspjelo u sampu... u TeeWorldsu ljudi to igraju kao ludi samo sto tamo nije labirint nego staza nije voda nego rupa i nije auto nego zastava...
Little Devil will burn you

Van mreže DJ FoGigZ

• Transformer
  • *
« Odgovor #16 poslato: Jun 24, 2010, 14:44:51 posle podne »
To je neka simulacija Army mena multiplayer :D

Van mreže Vilko

• Soldier
  • *
« Odgovor #17 poslato: Jun 24, 2010, 14:46:35 posle podne »
LoL,kome si ukrao tu skriptu?...
sve sto je sa strane je na engleskom...
a bas ne vjerujem da kad si scriptao,da si sa strane pisao //round duration,// Set the player's color to inactive...
tako da radije stavi ime autora i link originalne teme...

Moe.. Al sam radio po wikipediji.. tj po tutu ;) Zato je nesto na engleskom jer nisam preveo to sto sam zaljepio.. :)

Van mreže TiXoR_

« Odgovor #18 poslato: Jun 24, 2010, 14:56:03 posle podne »
Ja imam ideju za server.. takav server nepostoji u sampu sigurno... treba naprasvit kao TeeWorlds tocnije napravite neki kao labirint i dvije ekipe i jedna ekipa mora ukrasta npr auto i kod svake ekipa treba bit 2 parkirna mjesta i koja ekipa bude imala oba dva auta na tom parkirnom mjestu oni pobjeđuju i dobijaju 100 bodova a onaj ko dovede protivnički auto dobije 5 bodova a kad neko uzme protivnički auto tj. uđe u njega njegova ekipa dobiva 1 bod. Dopusteno je ubijanje ali se nesmuije ubit protivnika ko ubije protivnika diskvalificiran a 1 runda traje 30min. A kad neko ubije protivnika dobija 1 bod. i treba napravit zamke tj. npr da to bude na vodi pa stavit rupe i ko upadne u vodu dobija 1 bod manje mislim da bi to uspjelo u sampu... u TeeWorldsu ljudi to igraju kao ludi samo sto tamo nije labirint nego staza nije voda nego rupa i nije auto nego zastava...
to bi bilo prebaza :D
To je neka simulacija Army mena multiplayer :D
hahah da army men kada sam tu igru igrao xD :D oni mali zeleni cokci xD

Van mreže DJ FoGigZ

• Transformer
  • *
« Odgovor #19 poslato: Jun 24, 2010, 16:07:41 posle podne »
Da zeleni cikci pa kad ga pogodis bazukom topi se hahaha!!!I tu je fazon ukrasti zastavicu i pobjec ko mis macki xD

Van mreže [PS]SkiLLz

• Newbie
  • *
« Odgovor #20 poslato: Jul 04, 2010, 22:36:34 posle podne »
LEGENDO svaka ti dala ti si super skripter !!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)Da bar ja tako skriptam  :'( :'( :'( :'( :'( :'( xD

Van mreže Vilko

• Soldier
  • *
« Odgovor #21 poslato: Jul 05, 2010, 10:25:05 pre podne »
LEGENDO svaka ti dala ti si super skripter !!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)Da bar ja tako skriptam  :'( :'( :'( :'( :'( :'( xD

A što teško napravit

Van mreže _Cool_

• Soldier
  • *
  • John Tequila aka. Johnny Cool
« Odgovor #22 poslato: Jul 05, 2010, 10:46:41 pre podne »
Mislim da ovo sa krađom auta imaš na TeamWars ;)
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor

Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Van mreže D143L0

• Transformer
  • *
  • Pol: Muškarac
  • Map Editor Pr0
« Odgovor #23 poslato: Jul 05, 2010, 12:49:02 posle podne »
Nije los server probao sam...