[MAP] Zatvor Exterijer - Balkan State

Započeo Drobnjak, Oktobar 27, 2013, 16:58:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Pozdrav svim samperima a i onima koji to ne igraju ali prate svijet SA:MPa.
Odlučio sam vam pokazati neke slike sa servera Balkan State, tj. konkretno zatvor.
Mapu sam izradio ja, a teretanu dodao naš maper Mike.

Dodatan Opis Mape:

Unikatni sistem zatvora, kada ste zatvoreni dobijete svoju ćeliju iz koje možete izaći ako vas čuvar pusti. Čuvar je RANK5 u policiji, to lider policije dodjeluje.
Iz interiora možete izaći kad vas čuvari puste napolje. TakoÄ'e možete raditi u zatvoru, kopati ili kupiti smeće. Naravno zatvor ne bi bio zatvor da ne možete pobjeći,
mogućnosti bjega sami otkrijte, ali uvijek će čuvari biti tu da paze na to!
EDIT: Dodata komanda /uslovna [ID] [Vrijeme], Å¡to znači, da će lider ili podlider, moći pustiti igrača na odreÄ'eno vrijeme iz zatvora na uslovnu kaznu, i kad to vrijeme istekne, automatski ga vraća u zatvor.

Slike:

Poslednja Izmena: Novembar 17, 2013, 11:22:09 PRE PODNE od [BS]Drobnjakâ„¢



Nije lose ,mogo si bolje mesto msm ni ovo nije lose al imas i boljih za zatvor :D

Zatvor sa Xeptica koji sam ja pravio samo malo doradjen,al fino izgleda  8)  ;D

ShocK hvala.. :)
Gigo, moj zatvor od 0!
Jeste da sam ideju dobio kada sam prvi put vidio tamo, ali mapu sam ja radio, sigurno..imam mnoge koji to mogu da potvrde  :)
Btw, hvala  :)
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2013, 20:17:16 POSLE PODNE od [BS]Drobnjakâ„¢

Ne razumijem kako si bas pogodio na ista mjesta da stavljas stvari,sve nam je isto samo sto si dodao tamo sprave za vjezbanje i jos po neku ogradicu  ::)

Daj slike pa ćemo da uporedimo, Gigo nemam razloga da lažem  :)

Nemam nijednu mapu kod sebe,ako ti nije mrsko nadji Xeptic mod pa pogledaj,al ajd nek ti bude :D

Imamo iste ideje xD


Imas pravo,tacno sam zaboravio kako su mi mape izgledale :D

Haha, od tebe sam dobio ideju, ali je realizovao drugačije  :P
Btw, jel još mapaš?

Uradio si puno bolje nego ja :D

Mapam samo neke male RP mape :D

Ovim zavrÅ¡avam spam i konverzaciju  :D
Tu mapu sam radio prije godinu dana, u MTA kad sam tek počinjo, i to za neki moj ŽNJ server, botovski, hvala ti Å¡to misliÅ¡ da sam bolje uradio  :P
Javiću ti se na PM sad  :)

Nije lose...
Iskreno previse sprava za vjezbanje,a i ove vrece su suvisne,sve mi to nekako vise ide unutar zatvora,naravno igraliste je ok,mogao si kao neko setaliste vise trave jest zatvor ali tmurno je :)