[Monaco Roleplay] 2 Unikatna sistema by Mark Williams

Započeo [M:RP] Williamsâ„¢, Oktobar 13, 2013, 09:05:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dobar dan, danas cu vam pokazati 2 unikatna sistema:

-Drag Race system za organizaciju Monaco Racers, koja se bavi ulicnim trkama
-Jail job system(Kao u RL, nosenje drva/cepanje kamenja...)



Ceo kod sam sam napisao, niko mi nije pomagao, niti sam preuzeo neciji rad. Tako da, zamolio bi Vas
da ne sirite pricu kako sam ukrao zasluge ili kako nije moj rad, zato onda bolje nemojte komentarisati
ukoliko to mislite. Bug sa gorivom sam zeznuo, slucajno stavio 2 goriva al sam shvatio kad smo to vec
snimili, sada je to popravljeno sad sve radi ko sat :) UZIVAJTE!

http://www.youtube.com/watch?v=LjyF9yDIwUQ



NAPOMENA: MOLIO BI VAS DA NE KRADETE MOJE IDEJE, JER AKO VEC USPETE DA NAPRAVITE KAO JA, BAR ME SPOMENITE U CREDITSIMA ZA IDEJU! Hvala
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2013, 09:18:33 PRE PODNE od [M:RP] Williamsâ„¢


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

Ovaj Race nije nešto posebno ali je dobar.Zato ovaj posao u zatvoru kida samo si mogao preko ovoga peska da staviš podlogu travu al ok nmvz.

Hvala u svakom slucaju na podrsci :) Ovo je samo jedan od unikatnih sistema, ne zelim sve da otkrivam jer ce dosta njih ukrasti. A i zelim da ostane iznenadjenje kada dodju igraci na otvaranje.


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

Hvala, drago mi je da vam se dopada u pocetku sam mislio da vam se nece dopasti :D


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

Refresh pogledajte snimak ako neko zeli da kupi mod neka mi se javi na facebook.com/tica.czv mod je gotov ali nemam ja para da otvaram server a i nemam zivaca :) Na modu je i ownership i war system i dosta unikatnih sistema tako da nemate puno posla.


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

Trebao si kad se zavrsi trka da ostane tamo, a ne da se porta.. A ovo u zatvoru kida.. :)

Ja bi preporučio na tom mjestu gdje je drag staza da moraju doći igrači jer ovako da te porta sa neke lokacije nonRP, a što se tiče posla u zatvoru ideja je dobra samo možda uraditi zatvor da se možeš slobodno kretati i da odeš do nekog izlaza (ulaza u radionicu) da te nebi portalo iz ćelije nego da moraš otići do te radionice..
NAPUSTIO SAM SAMP

Oproštajni post



Posao je unikatan samo zato sto je u zatvoru, isti ovakav postoji kao obican posao. Sto se tice trke svidja mi se , ako to smatras kao ic event onda treba da ostane tamo ako ne onda nek ga vraca , pohvale.
Poslednja Izmena: April 26, 2014, 23:08:32 POSLE PODNE od Levuâ„¢

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D



Lijepo je samo kada igrac dize ona drva i spusta trebao si animaciju staviti ovako malo glupo izgleda samo doleti i pokupi drva xD inace odlicni su ti oba dva moda

Posao je previse monoton, brzo ce smoriti svakoga. A i moglo je lepse i zanimljivije da se odradi ali onako nije lose sve u svemu.

Slazem se sa gagijem mene je smorilo dok sam gledao a kamoli da radim :)
Happy