Zalosno ali istinito!

Započeo Don_Vito, Jul 09, 2009, 15:30:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Samo bih zelio upozoriti normalne igrace DM servera,barem ovih balkanskih....Smijesno je da vas vecina takoreci igra na serveru sa organizacijoom koja je vrlo smjesna...Pocevsi od admina,koji za svog heada govore "rk je najjaci na balkanu" do toga da on ode na svoj server da pozove " EKIPU " koja dodje na CH DM i reklamira...Da bi ja, vec spomenuti Don_Help usao na njihov server,pokrenuo battle protiv njihovog najjaceg Heada,gospona rk-a kojeg sam naravno ownao...I da bi normalno kao inace bivao optuzen za "ultra lagg"...ccc
Htio bih samo reci i upozoriti na neke stvari....Ne trazimo da se igra na CH DM serveru...ne reklamiram ovdje nista...Samo cu vam nesto reci...Ponosan sam na to sto sam tamo admin...ponosim se sa nasih 10-15 igraca koji su rijetko online heh...ponosim se nasim admin teamom...nasim forumom...Nemora nas biti kao na LG ali barem mogu ponosno reci da je bolje igrati sa mojih 5 momaka sa CH-a nego sa 15 tamo s tog LG-a...Prvo kao prvo vas gospodin vlasnik(cheater - dokazano postom kolege plive)najjaci na balkanu,zatim jos mnogo djece koja su tamo admini....Jednostavno ste smjesni momci...mozete imati puno igraca ali ono sto CH ima vi nikada necete imati...i vase reklame su smjesne  :) Hvala...

PS: Slikica MOG ULTRA LAGGA  :D
http://i30.tinypic.com/1z6yybn.gif


matejdz

Bravo Help...

To sam i ja htio napomenuti... Nikada nisam igrao DM server, jesam nesto malo, ali nije to nista previse i ja sam pobjedio "velicanstvenog rk01" u njegovoj areni  thumbsup thumbsup

BTW. Help, malo si se zajebunio, nemate vi 5 igraca na DM-u imate malo vise :D