Imanje System v1.0 by Vuzee01

Započeo Vuzimir, Septembar 28, 2013, 09:32:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imanje System v1.0 by Vuzee01



NAPOMENA:Ovaj system nije unikatan to sam vidio na LasVegas roleplay, a od skriptanja nisam znao samo ovo kreiranje fajlova i sacuvavanje pa sam to sada usavrsio...to je razlog sato sam ovo napravio...

I trazim jedan ozbiljan server(community) na kojem cu biti skripter da ga nevode neka djeca i sl...

Imanje Sytem:


-Verzija: v1.0


-Kreatori: Vuzee01(Ja)


Features:



-Kreiranje imanja: imanje se kreira pomocu komande /napraviimanje
potrebno je unjeti level potreban za kupnju,novac,precnik(range u kojem ce igrac moci sijati voce)



-Imanje: kada imamo imanje mozemo pogledati koliko imamo posadjenih krusaka,sljiva,jabuka.Takodje mozemo ga pordati drzavi i igracu, a i pogledati sve detalje oko imanja!


-System sijanja: kada kupimo imanje da bi posijali voce potrebo ne kupiti sadnice.Trenutne sadnice koje se mogu kupiti su Sljive,Kruske,Jabuke.Kada kupimo sadnice onda odemo na svoje imanje i mozemo poceti sadjenje,komanda: /posadidrvo,razmak izmedju drva mora biti 5 metara.Kada posadimo drva kreira se objekat i 3dtext i moramo sacekati 20h da voce izraste.Kada voce izraste updateuje se 3dtext tako da znamo da je voce zrelo za branje!


-System branja: Kada voce bude spremo za branje onda ga mozemo pobrati komandom /oberivoce
kada beremo voce zavisi od vrste dobijamo random sljiva,kurska,jabuka, sve zavisi od vrste.Kada poberemo voce opet trebamo cekati 20h da mozemo opet pobrati voce.Onda to pobrano voce mozemo pordati na trzistu,cjene zavise takodje od vrste voca...




VIDEO:

Poslednja Izmena: Septembar 28, 2013, 11:14:31 PRE PODNE od Vuzimir

My Bike KTM 450 SXF 2008





Dobra ideja,stim da je totalno nonrp to da kupi seme ili sta li vec i cim zasadi dodje stablo od 10 metara O.o
Predlazem ti da nadogradis sistem i da napravis da u pocetku izadje kao neko malo drvce ili zbunjic i onda na svake recimo 2-3 minuta da se polako dize stablo kao :D Premocno bi bilo  ;)

Citat: Streetboy poslato Septembar 28, 2013, 15:00:09 POSLE PODNE
Dobra ideja,stim da je totalno nonrp to da kupi seme ili sta li vec i cim zasadi dodje stablo od 10 metara O.o
Predlazem ti da nadogradis sistem i da napravis da u pocetku izadje kao neko malo drvce ili zbunjic i onda na svake recimo 2-3 minuta da se polako dize stablo kao :D Premocno bi bilo  ;)

Hvala,
ahh dobro to, ali neda mi se to svakih nekoliko mih jedino svakih 5 h da pomalo raste xD :D ono ko ce svakih toliko praviti da se pomjera za toliko...

My Bike KTM 450 SXF 2008


Citat: aleksa36 poslato Februar 11, 2017, 04:57:57 PRE PODNE
odlicno
Dal' si ti normalan, vidiš li otkad je tema? :')

@SteXi.ılllı. lock

btw. da pohvalim i Vuzeta za sistem dok je tema otključana hahaha @Vuzimir
Poslednja Izmena: Februar 11, 2017, 06:21:33 PRE PODNE od Muma

Solidno odradjeno :D
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Daj prekinite da refreshate teme stare 4 godine...