[Video]Tutoriali

Započeo BalkaNation, Septembar 19, 2013, 01:30:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Evo na YouTube-u sam pokrenuo kanal i snimati ću svaki dan nove videe o lekcijama za pawno skriptanje.

Svaki dan ću uploadati 1-2 videa pa posjetite.

Neću otvarati nove teme nego ću ovdje editati samo novo sta sam dodao :)

TakoÄ'er i piÅ¡em kada ću snimiti koji video.

Gledajte u kvaliteti 1080p kako biste vidjeli sva slova :D

Naravno ne puštam muziku nego pričam i objašnjavam kako, što i gdje...

Nisam početnik nego sisteme radim iz glave stoga se u lekcijama dese greške...

Ako imate ideju što bi još trebao snimiti javite se u PM




Neznam kada cu to točno napraviti ali u najavi je:
Trafika system v2.0
Info TextDraw v2.0
Register/Login v2.0
System organizacija v1.0





BalkanNation Lekcije - Download klijenta i početak igre

BalkanNation Lekcije - Download servera i upoznavanje

BalkanNation Lekcije - Korisni programi za brže skriptanje

BalkanNation Lekcije - Kućni server i pokretanje servera




BalkanNation Filterskripte - Univerzalni trafike system za servere - v1.0

BalkanNation Filterskripte - Register/Login - v1.0

24.9 BalkanNation Filterskripte - Info TextDraw - v1.0

25.9 BalkanNation Filterskripte - Info TextDraw - v2.0

BalkanNation Filterskripte - Rcon Panel - v1.0 (Part 1)

BalkanNation Filterskripte - Rcon Panel - v1.0 (Part 2)


Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2013, 23:28:10 POSLE PODNE od BalkaNation

Jako lepo od tebe sto zelis da pomognes nekome da nauci..Redovno cu vas pratiti.Poslao sam ti ideju na PM,sta da radis.


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

Jako lepo od tebe što odvajaš vremena da pomažeš nekome kako bi naučio da skripta.Samo tako nastavi

Ova prva dva tutoriala koja si objavia to je totalno za kurac, zato jer danas svak zna imat kučni i pokrenut nekakav mod, al ok, čestitam na trudu.. :)

Citat: [SX] TiXoR_ poslato Septembar 19, 2013, 23:58:13 POSLE PODNE
Ova prva dva tutoriala koja si objavia to je totalno za [cenzura], zato jer danas svak zna imat kučni i pokrenut nekakav mod, al ok, čestitam na trudu.. :)

Sory ali sjeti se kada si bio početnik i kada nisi znao pokrenuti kučni host...:)

Krečem s tutorialima iz početka pa na dalje...ako oces sutra ujutro pogledaj izradu moje filterskripte za Trafike...

Citat: BalkaNation poslato Septembar 20, 2013, 00:02:40 PRE PODNE
Citat: [SX] TiXoR_ poslato Septembar 19, 2013, 23:58:13 POSLE PODNE
Ova prva dva tutoriala koja si objavia to je totalno za [cenzura], zato jer danas svak zna imat kučni i pokrenut nekakav mod, al ok, čestitam na trudu.. :)

Sory ali sjeti se kada si bio početnik i kada nisi znao pokrenuti kučni host...:)

Krečem s tutorialima iz početka pa na dalje...ako oces sutra ujutro pogledaj izradu moje filterskripte za Trafike...

Ma sve ok nemoj ovo ništa shvatit kao nekakvu uvredu jer san samo ti htio reć da svak to više zna nije više 2010..
Naravno obožavam gledat tutoriale na yt hh

Citat: [SX] TiXoR_ poslato Septembar 20, 2013, 00:05:18 PRE PODNE
Citat: BalkaNation poslato Septembar 20, 2013, 00:02:40 PRE PODNE
Citat: [SX] TiXoR_ poslato Septembar 19, 2013, 23:58:13 POSLE PODNE
Ova prva dva tutoriala koja si objavia to je totalno za [cenzura], zato jer danas svak zna imat kučni i pokrenut nekakav mod, al ok, čestitam na trudu.. :)

Sory ali sjeti se kada si bio početnik i kada nisi znao pokrenuti kučni host...:)

Krečem s tutorialima iz početka pa na dalje...ako oces sutra ujutro pogledaj izradu moje filterskripte za Trafike...

Ma sve ok nemoj ovo ništa shvatit kao nekakvu uvredu jer san samo ti htio reć da svak to više zna nije više 2010..
Naravno obožavam gledat tutoriale na yt hh

Ne brini, kada već radim lekcije onda neka ih počnem odpočetka. Jer ipak ima ljudi koji neznaju hehe. Evo uploadam baš system kako sam trafike radio pa mozes sutra pogledati :D

Može i sistem za organizacije, danas sam napravio login/register sistem, sutra imam vec nesto planirano pa cemo viditi jedan dan :DD