[GM] EuroGaming RolePlay | 2013 Version

Započeo Farkias, Septembar 08, 2013, 13:21:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Brate mod je super samo sada kad sam download i pokrenuo pojavilo se 26 errora.... Mislim da je to kada si update link :P Je li do mene ili si ti zeznuo sa update ?
...:::Ultimate Gaming:::...
Ultimate Gaming RolePlay
Skripter & Vlasnik

37.187.77.46:7789
DOBRODOSLI

Citat: ReLaX.Pr0 poslato Mart 11, 2014, 16:51:10 POSLE PODNE
Brate mod je super samo sada kad sam download i pokrenuo pojavilo se 26 errora.... Mislim da je to kada si update link :P Je li do mene ili si ti zeznuo sa update ?

Ne, sigurno si otvorio mod preko drugog pawna.

brw; Ostali hvala.

Citat: Farkias poslato Mart 11, 2014, 17:58:45 POSLE PODNE
Citat: ReLaX.Pr0 poslato Mart 11, 2014, 16:51:10 POSLE PODNE
Brate mod je super samo sada kad sam download i pokrenuo pojavilo se 26 errora.... Mislim da je to kada si update link :P Je li do mene ili si ti zeznuo sa update ?

Ne, sigurno si otvorio mod preko drugog pawna.

brw; Ostali hvala.

Moguće da je do mene inače sve super 9.5/10 :D
...:::Ultimate Gaming:::...
Ultimate Gaming RolePlay
Skripter & Vlasnik

37.187.77.46:7789
DOBRODOSLI


e kak da prodam neciju kucu neko ima kucu i kad probam prodat na srv trebam napisat ip kuce al nmg vidjet id kad je vec neko vlasnik te kuce kak da prodam

Citat: matej14831 poslato Mart 13, 2014, 13:37:05 POSLE PODNE
e kak da prodam neciju kucu neko ima kucu i kad probam prodat na srv trebam napisat ip kuce al nmg vidjet id kad je vec neko vlasnik te kuce kak da prodam

(/aprodajkucu) koliko se sjećam ...

 Jel neko zna jel ima neka komanda kao /gmx da se moze restart srv kad si u igri el ima neka komanda da se moze

Citat: matej14831 poslato Mart 14, 2014, 14:39:28 POSLE PODNE
Jel neko zna jel ima neka komanda kao /gmx da se moze restart srv kad si u igri el ima neka komanda da se moze

Nema komanda.

ima bug kad bude rekord igraca crasha igrace farkias dal mozes to rijesit i dat
i dje pijaca polovnih auta

Citat: matej14831 poslato Mart 14, 2014, 18:20:53 POSLE PODNE
ima bug kad bude rekord igraca crasha igrace farkias dal mozes to rijesit i dat
i dje pijaca polovnih auta

taj bug nikada nije bio, ja sam imao sa tom skriptom server 5. mjeseci i nikad se to nije dešavalo..

EDIT: Nemoj više spammat ovdje imaš PM..
Poslednja Izmena: Mart 14, 2014, 18:30:17 POSLE PODNE od Farkias



brate radim na ovom modu... sad sam dosao do level sistem da napravim nov gledao sam na jedam tut i tamu pise nesto da dodam pod OnPlayerRegister na ovom modu to nema kako da nadzem de da dodam to?

Citat: [RF]hopp3Ra poslato Mart 15, 2014, 00:38:04 PRE PODNE
brate radim na ovom modu... sad sam dosao do level sistem da napravim nov gledao sam na jedam tut i tamu pise nesto da dodam pod OnPlayerRegister na ovom modu to nema kako da nadzem de da dodam to?

šta tačno želiš s tim, jer ima nešto na jednom mjesto, nešto na drugom?