[GM] EuroGaming RolePlay | 2013 Version

Započeo Farkias, Septembar 08, 2013, 13:21:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: WilliamS poslato Septembar 08, 2013, 14:40:07 POSLE PODNE
Da li ima system droge ako ima kako idu komande?

imaju bande koje su zadužene za to, daj lidera sebi GSF, piši (/komande) i vidjet ćeš :)

Hvala,inace mod je 10/10


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

Farki znaš da sam te uvijek gotivio i too sve..
Ali sad si dobio jedan veliki RESPECT, zbog toga što si kupio mod, editovao ga onako kako ti znaš, i podijelo ga sa nama, svaka čast.


Citat: Drobnjakâ,,¢ poslato Septembar 08, 2013, 14:59:12 POSLE PODNE
Farki znaš da sam te uvijek gotivio i too sve..
Ali sad si dobio jedan veliki RESPECT, zbog toga što si kupio mod, editovao ga onako kako ti znaš, i podijelo ga sa nama, svaka čast.


Hvala puno :)

@Darius - thanks :D

@WilliamS - hvala.
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2013, 15:01:39 POSLE PODNE od Farkiasâ„¢

Joy

*

10/10 jedan od free modova koji nemaju ozbiljne bagove,i imaju najbolje salon/firme i sl sisteme(bio koristen na mnogim serverima)  ;)

Citat: Joy Punisher poslato Septembar 08, 2013, 15:14:10 POSLE PODNE
10/10 jedan od free modova koji nemaju ozbiljne bagove,i imaju najbolje salon/firme i sl sisteme(bio koristen na mnogim serverima)  ;)

Ja mislim da mod nema čak ni jedan bug :S


Citat: Farkiasâ,,¢ poslato Septembar 08, 2013, 13:52:48 POSLE PODNE
Citat: ClaRRen poslato Septembar 08, 2013, 13:51:22 POSLE PODNE
Dobar mod :D ocjena 9,5 / 10 :D

Zanimljivo, vamo 9, vamo hoćeš mod kupiti, hvala :)

Hahahah <3 nemoj se ljutit ,htio sam kupit i nebih mi bilo zao jer od tebe,msm tvoji radovi su VRH eto 10/10 <3


P.S kako doodavat kuce /kreirajkucu ,pise organicen system dodavanja(u tom smislu) kako to promjenit da dodajem xD?
Poslednja Izmena: Septembar 08, 2013, 18:05:10 POSLE PODNE od ClaRRen
CENTURION OGC |  www.centurion-ogc.info



Hvala svima, komande za kreiranje je sve na isti način /kreirajkucu, /kreirajstan, /kreirajvikendicu, /kreirajfirmu, a za to da vam piše da ne možete više dodavati to je max koji je dosegnut u modu imate. Max_Kuca Max_Stanova itd.. pa vi povečajte koliko vama treba :)

Citat: nmnj. poslato Septembar 08, 2013, 18:22:56 POSLE PODNE
Mod je odlican,ali me zanima zasto u /kreirajkucu nema rent a car ili ja ne vidim ili stw nema ako nema kako rent a car pda postavim posto sam izbriso sve biznise i nmg nadjem rent a car ?
kakve veze sad ima kuca sa rentom?

Citat: Master.amx poslato Septembar 08, 2013, 18:29:21 POSLE PODNE
Citat: nmnj. poslato Septembar 08, 2013, 18:22:56 POSLE PODNE
Mod je odlican,ali me zanima zasto u /kreirajkucu nema rent a car ili ja ne vidim ili stw nema ako nema kako rent a car pda postavim posto sam izbriso sve biznise i nmg nadjem rent a car ?
kakve veze sad ima kuca sa rentom?
Upravo krenuo da pitam isto to  :D


Citat: nmnj. poslato Septembar 08, 2013, 18:35:00 POSLE PODNE
teo sam da pitam /kreirajfirmu* nema rent a car biz

kreiraj sbiz gdje hoćeš , onda ga kupi i promjeni mu ime u "Rent vozila" ili sl.

Citat: nmnj. poslato Septembar 08, 2013, 18:41:05 POSLE PODNE
aha hvala , a sto ja kad obrisem kuce iz scriptfile/kuce i udjem na srw izadjem opet imam kuce tu sta da radim da nemam zelim kuce da postavljam kako ja zelim

nemoj čitav folder samo one idove npr 0,1,2,3,4,5,6,7,8 itd... i te pobriši mora moć :)

Citat: nmnj. poslato Septembar 08, 2013, 18:57:42 POSLE PODNE
ali nece ja smanjim ono Max_Kuca udjem na srw /kreirajkucu kaze imate vec taj id ja udjem u scriptfile pa u kuce ono imam kuce a obrisao sam sto se vracaju ne razumem

ma to je do tebe.. meni je sve uredu bilo.