KiKaX

Započeo turker_kc, Jul 08, 2009, 02:55:01 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

turker_kc

Molim admine/modove da ne brisu, jer cete se bas svi nasmijat (jedino ako treba premjestite ;D)

Odlucio sam da vam malo predstavim nekoga cije je ime na ovom forumu "KiKaX", igro je na CH RPG/DM sa imenom "Bruno_Sallieri" nakon bana sa "Bruno_Silliery", vidite igro je od 4. mjeseca na CH, i ono kao i svi zelji admina parole "CH 4 ever" i takve stvari :D :D :D, dobio je i admina, i to 31. Svibnja 2009., zanimljivost je da je admina imao punih 5 sati :D :D :D, i vec nakon 2 sata je za njega bilo 23 zalbe :D :D, vidio je da ce izgubit admina, pa je otiso na Wild West RPG (kojeg je prvo na /o na ch reklamiro  :laugh: :laugh: :laugh: http://slike.hr/vidi/samp007260.png ), di je isto nakon 2 dana izgubio admina :D :D :D (najsmjesnija mu je bila prijava u njihov scripting team, u kojoj je napisao da je napravio par gamemodeova :D :D :D (a ako mu pogledate postove vidjet cete kakva pitanja ima u vezi scriptanja :D :D :D :D )

i sada igra na GF sa nickom Frank Vitales u nadi da ce biti Admin/GameMaster :D :D :D, mogu rec sam sanjaj njube (to vam je prijmer decka koji ce si i majku prodat i muda polizat da bi admina dobio :D :D :D :D)

Ko boga molim admine da ne lockaju, bas me zanimaju komentari :D :D :D, banati me slobodno mozete ali lock pls ne :D :D :D

Joj predivna biografija :D Prosto mu zavidim  :D  :D :D :D :D

JingSaw

jao isti .mish sa GFa  :D :D


To je poseban slucaj, za takve treba zakupiti server od 30 slotova i svima im podijeliti admine i da samo oni tamo igraju pa da se medusobno banaju i tako.

Citat: admin poslato Jul 08, 2009, 11:25:12 PRE PODNE
To je poseban slucaj, za takve treba zakupiti server od 30 slotova i svima im podijeliti admine i da samo oni tamo igraju pa da se medusobno banaju i tako.

To sam ja davno rekao da im treba iznajmiti jedan server dje ce svi biti admini i biti zadovljni....Treba napraviti server de ce admin kostati 2 eura-1 lvl admin pa sve tako zaradilo bi se fino :D Tako ima na l2(lineage 2) hehe to su pravi pacenici

tko ima server pitajte ga dali bi ga popusio za 1337 ?

ima i takvih vjerujte... ;)

trajko

turker a da nisi ti slucajno tako uso na server spamao u slikao to je bas dobra fora a???

turker_kc

Citat: hulK poslato Jul 09, 2009, 15:45:04 POSLE PODNE
turker a da nisi ti slucajno tako uso na server spamao u slikao to je bas dobra fora a???

HAHAHAHHAAH, a to opste nije moja slika, i moze minimalno 30 ljudi koji je taba bilo na serveru potvrdit ;)

Correlli

Citat: hulK poslato Jul 09, 2009, 15:45:04 POSLE PODNE
turker a da nisi ti slucajno tako uso na server spamao u slikao to je bas dobra fora a???

Tu sliku sam več vidijo u nekom report-server-topiku.

Citat: admin poslato Jul 08, 2009, 11:25:12 PRE PODNE
To je poseban slucaj, za takve treba zakupiti server od 30 slotova i svima im podijeliti admine i da samo oni tamo igraju pa da se medusobno banaju i tako.

hahaha dat im onaj server od 30 slotova da djeca igraju malo  :D  ;D

Citat: Ping-Hosting poslato Jul 09, 2009, 17:38:29 POSLE PODNE
Citat: admin poslato Jul 08, 2009, 11:25:12 PRE PODNE
To je poseban slucaj, za takve treba zakupiti server od 30 slotova i svima im podijeliti admine i da samo oni tamo igraju pa da se medusobno banaju i tako.

hahaha dat im onaj server od 30 slotova da djeca igraju malo  :D  ;D
Eto nek kod tebe uplate host i nek se medusobno banaju :D

Citat: M.K. poslato Jul 08, 2009, 14:48:05 POSLE PODNE
tko ima server pitajte ga dali bi ga popusio za 1337 ?

ima i takvih vjerujte... ;)



hahahhahahahahahahhahahahahahahhahaha ja se jako dobro sjecam toga hahahahahahaha

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: [CH]galeb poslato Jul 09, 2009, 18:07:29 POSLE PODNE
Citat: M.K. poslato Jul 08, 2009, 14:48:05 POSLE PODNE
tko ima server pitajte ga dali bi ga popusio za 1337 ?

ima i takvih vjerujte... ;)



hahahhahahahahahahhahahahahahahhahaha ja se jako dobro sjecam toga hahahahahahaha


ima ima svakakvih ;)

matejdz

Napustio CH, za neki server sa free domenom, sa 25 slotova, za server koji se raspao za 3 dana...

Sad mislim da place k'o kisna godina...

JBG decki, na greskama se uci...