Blood Night V5.1 By Meta(NOVO)

Započeo MilanMeta, Avgust 30, 2013, 00:52:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.





IME MU NIJE BLOOD NIGHT JA KAD SAM USAO NA SERVER PISALO JE BALKAN NATIONS ???U CEMU JE FORA?
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Citat: KopriVa poslato Avgust 31, 2013, 12:49:39 POSLE PODNE
IME MU NIJE BLOOD NIGHT JA KAD SAM USAO NA SERVER PISALO JE BALKAN NATIONS ???U CEMU JE FORA?

Fora da smanjis font, ako si toliko glup da ime gma ne znas da zamenis onda svaka cast!

Citat: KopriVa poslato Avgust 31, 2013, 12:49:39 POSLE PODNE
IME MU NIJE BLOOD NIGHT JA KAD SAM USAO NA SERVER PISALO JE BALKAN NATIONS ???U CEMU JE FORA?

WTF WTF WTF?  ???





Bravo,svaka cast


Balkan Underground Member


Alvin Ikan/GameMaster/Level 35

Mod je sam po sebi pun bugova sto se tice poslova - tajmera itd ...

Samo kako mozes da napravis objasnjenje za ovo ?
Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.): Unknown(MOJ)

Ovo je mod od Balkan Extreme tako da mozes da muljas ove koji nisu nikad igrali tamo ..

- Bug sa postarom
- Bug sa elektricarem
- Bug sa tajmerima [/askq,/bugreport,/g chat, /stuck, /putgun, takegun]
- Bug sa eventima kolko znam , jedino ako nisi fix to
- Bug sa promoterom , promoter je npr kao OSC lvl 1 ..[ moze da se porta do helpera [ 1 - 4 ] i admina  [ 1 lvl ]
- Bug sa automehanicarem [ Vlasnik firme napravi fake acc, dodje do lokacije kuca /popravivozilo i vozilo mu se stalno popravlja dok on ide u - a budzet u firmi se nabije za jako brzo vreme
- Bug sa metrom [ kupovanje Inventorya isto tako mozes u - i nabijas budzet ]
- Bug sa komandom /fill ima fazon isto da nabijes sebi novac u dzep a u budzet firme vlasnik ode u veliki - ..
- Bug sa duty [ osc , helper ] = Komande su jako lose napravljene tako da boja ne traje ni 5 minuta.
- I jos mnostvo toga vise ne da mi se ni pisati uglavnom dzaba ti sto si kao doradio par mapa dodao   par komandi izmenio textdrawove i rekao da je tvoj mod od 0..

Preporuka: Sledeci put kad objavljujes neki mod reci da je edit a ne od 0 .... -.-

Pozdrav.

Citat: krrk poslato Septembar 02, 2013, 12:11:43 POSLE PODNE
Mod je sam po sebi pun bugova sto se tice poslova - tajmera itd ...

Samo kako mozes da napravis objasnjenje za ovo ?
Izvorni GM(Npr GF, LARP itd.): Unknown(MOJ)

Ovo je mod od Balkan Extreme tako da mozes da muljas ove koji nisu nikad igrali tamo ..

- Bug sa postarom
- Bug sa elektricarem
- Bug sa tajmerima [/askq,/bugreport,/g chat, /stuck, /putgun, takegun]
- Bug sa eventima kolko znam , jedino ako nisi fix to
- Bug sa promoterom , promoter je npr kao OSC lvl 1 ..[ moze da se porta do helpera [ 1 - 4 ] i admina  [ 1 lvl ]
- Bug sa automehanicarem [ Vlasnik firme napravi fake acc, dodje do lokacije kuca /popravivozilo i vozilo mu se stalno popravlja dok on ide u - a budzet u firmi se nabije za jako brzo vreme
- Bug sa metrom [ kupovanje Inventorya isto tako mozes u - i nabijas budzet ]
- Bug sa komandom /fill ima fazon isto da nabijes sebi novac u dzep a u budzet firme vlasnik ode u veliki - ..
- Bug sa duty [ osc , helper ] = Komande su jako lose napravljene tako da boja ne traje ni 5 minuta.
- I jos mnostvo toga vise ne da mi se ni pisati uglavnom dzaba ti sto si kao doradio par mapa dodao   par komandi izmenio textdrawove i rekao da je tvoj mod od 0..

Preporuka: Sledeci put kad objavljujes neki mod reci da je edit a ne od 0 .... -.-

Pozdrav.
Citaj druskane mod nije od 0 -_- i to jeste edit i ti nemas blage veze..ni nezanima me koji si ti extreme mod uzimo pa radio ovaj sve radi sve sam popravio da znas!