Cro-Arena se pridruzila CroHerzegovini

Započeo Gunjac, Jul 06, 2009, 21:41:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gunjac

Postovani obavjestavamo vas da su se Cro-Arena RPG  i Cro-Arena DM pridruzile prvom Hrvatskom i najboljem balkanskom serveru CroHerzegovina. Ovim putem pozivamo i druge igrace da se pridruze CroHerzi. Molimo registrirajte se na forumu: www.croherzegovina.org
CH RPG/DM: 78.46.79.68:3022
CH DM: 78.46.79.68:3031


turker_kc


Gunjac

sta ti znas kad smo otvorili bilo je 25 igraca i dnevno je svaki dan bilo 15 igraca, prije nekoliko dana imali smo global restart i nekakvih problema s hostom pa se malo smanjio borj igraca ali sve dolazi u normalu danas je bilo 9 igraca i odlucili smo se pridruzit CH jer smo vidili da je sve manje i manje igraca i zelimo pomoc prvom hrvatskoj serveru afro afro

Vi njima pomoc???  :D :D :D :D :D :D :D :D  A sto lazes da je na otvaranju bilo 25 kad je bilo 12 ja bio  thumbsup

nodY


matejdz

Citat: [CH]Gunjac poslato Jul 06, 2009, 22:45:45 POSLE PODNE
sta ti znas kad smo otvorili bilo je 25 igraca i dnevno je svaki dan bilo 15 igraca, prije nekoliko dana imali smo global restart i nekakvih problema s hostom pa se malo smanjio borj igraca ali sve dolazi u normalu danas je bilo 9 igraca i odlucili smo se pridruzit CH jer smo vidili da je sve manje i manje igraca i zelimo pomoc prvom hrvatskoj serveru afro afro

Znam ja tebe... Tvoj kolega, "veliki skripter" mi je svasta govorio na MSN-u...

Samo mogu reci, iskoristili ste priliku koju je ponudio Benjamin ;)

Idem ja napravit svoj server da dobim admin level  :D  :laugh:  thumbsup

Gunjac

imam sliku gdje nas je bilo 23 i di nas je bilo i 15 i 20 ako nevjerujes

Gunjac

matej ja neznam sta ti je moj kolega govorija preko msna, ali samo da znas da je on protiv pridruzivanja, ja san se tija pridruzit i to san napravija