STO SE TICE POMOCI PRI ODRZAVANJU FORUMA I BUDUCEG TOURNAMENT SERVERA! SAMO 6KN

Započeo MaTiJa, Jul 05, 2009, 20:50:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E pa posto sam ja dao  ideju za to,mislim ja sam imo tu ideju i iznio je na forum,moguce da ste i vi misli nzn :D Dobro bi bilo da moze nekako preko paypal-a jer bih evo ja licno  zelio donirati iz cg :D Al nmg ovaj pozviv nikako :D Pa ako bi se moglo to srediti :D

Koliko znam, mi jos uvijek ne mozemo primati novce preko paypal-a nego ih samo mozemo slati osim ako se nesto nije promijenilo u zadnjih mjesec dana a ne vjerujem.

E to vec nzn al zar ne moze da se napravi da samo dobijes tvoj link i da stavis ovdje i kad ja uplatim ti dobijes na tvome racunu(kartici) koliko ja znam moze!  ;)

zerocoolos

Citat: admin poslato Jul 05, 2009, 20:57:33 POSLE PODNE
Koliko znam, mi jos uvijek ne mozemo primati novce preko paypal-a nego ih samo mozemo slati osim ako se nesto nije promijenilo u zadnjih mjesec dana a ne vjerujem.

još uvijek ista situacija, samo možemo slat novac...

e pa zato napravite paypay u engleskoj i skupljate tamo pare i posaljete pare na acc iz hrvatske i podignete pare preko banke il slicno...

E pa moguce da je to jer znam da je moj drug tako placo u hrvatsku preko pay pala

zerocoolos

Citat: lasvegas poslato Jul 06, 2009, 02:32:02 PRE PODNE
e pa zato napravite paypay u engleskoj i skupljate tamo pare i posaljete pare na acc iz hrvatske i podignete pare preko banke il slicno...

a kako ćeÅ¡ otvorit račun u nekoj engleskoj banci  ??? 
ima rjesenje za paypal, npr odeš u sloveniju i to rijesis...

hhhh evo
za to sranje sadm da se sjetim jer sam sam se regal pred neko godiniu :D
aha
sejcam se kad sam se registriral da je bilo onih sranja kao privat busnis companium itd.... ve neznam pomoc i svaki je paket imao svoje značenje ... ... progledajte ako tamo možete  ;D

Moras imati racun u engleskoj da bi to mogao... I ne izvaljujte vise gluposti, cinjenica je da iz HR se ne moze i tocka.

zerocoolos

Citat: BeR0 poslato Jul 06, 2009, 06:20:27 PRE PODNE
hhhh evo
za to sranje sadm da se sjetim jer sam sam se regal pred neko godiniu :D
aha
sejcam se kad sam se registriral da je bilo onih sranja kao privat busnis companium itd.... ve neznam pomoc i svaki je paket imao svoje značenje ... ... progledajte ako tamo možete  ;D

ček kolko ti imaš godina?

Citat: zerocoolos poslato Jul 06, 2009, 06:18:19 PRE PODNE
Citat: lasvegas poslato Jul 06, 2009, 02:32:02 PRE PODNE
e pa zato napravite paypay u engleskoj i skupljate tamo pare i posaljete pare na acc iz hrvatske i podignete pare preko banke il slicno...

a kako ćeÅ¡ otvorit račun u nekoj engleskoj banci  ??? 
ima rjesenje za paypal, npr odeš u sloveniju i to rijesis...

Pa ako nekoga poznajes iz tih zemalja onda bi moglo :D

zerocoolos

Citat: Chili Willie poslato Jul 06, 2009, 14:35:36 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Jul 06, 2009, 06:18:19 PRE PODNE
Citat: lasvegas poslato Jul 06, 2009, 02:32:02 PRE PODNE
e pa zato napravite paypay u engleskoj i skupljate tamo pare i posaljete pare na acc iz hrvatske i podignete pare preko banke il slicno...

a kako ćeÅ¡ otvorit račun u nekoj engleskoj banci  ??? 
ima rjesenje za paypal, npr odeš u sloveniju i to rijesis...

Pa ako nekoga poznajes iz tih zemalja onda bi moglo :D

ma da, bas ce ti netko dati svoje kartice na raspolaganje(znas kad s jedne koristis payplay ako to podrzava osim primanja novca svejedno mozes i trosit), nije nitko blesav da ti da karticu pa da mu je blokiras kad odes u minus...


Citat: Chago poslato Jul 06, 2009, 19:28:07 POSLE PODNE
Iz hrvatske je moguce slat novce i primat... Sta vi pricate?  ???

hh pa ovi neznaju da možeš stavit pare s master card i ti mshjitaj na paypla placati preko interneta




a kako ćeÅ¡ otvorit račun u nekoj engleskoj banci  ??? 
ima rjesenje za paypal, npr odeš u sloveniju i to rijesis...
[/quote]

Pa ako nekoga poznajes iz tih zemalja onda bi moglo :D
[/quote]

ma da, bas ce ti netko dati svoje kartice na raspolaganje(znas kad s jedne koristis payplay ako to podrzava osim primanja novca svejedno mozes i trosit), nije nitko blesav da ti da karticu pa da mu je blokiras kad odes u minus...
[/quote]

ak vas tak zanima pitajte dujmu s GF valjda ce vam pomoci on ima donacija putem paypala

Mozda preko moneybookers-a ali ne vjerujem preko paypal-a da prima u BiH donacije.