[GM] YugoSlavia RP by Pinki

Započeo kim3205, Jul 12, 2013, 01:00:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.



De bola pinky ne serendaj, nemoj da lagiš, zna svako da je taj mod, a ja to još iz tebe moram izvlačiti, otvori mod stisni ctrl+ f kucaj UP i idi dok ne nadješ UPSTATS , i saćeš reći da to nema nikakve veze UPstats sa UnderPoint? to ti promaklo hahahaahah
Poslednja Izmena: Jul 12, 2013, 17:26:53 POSLE PODNE od [AG]Artieâ„¢


Zajebi da radis DP, 2x si uradio, mod nije nista posebno!

nista posebno , edit od underpointa

Steel Series

Server IP  -   samp.ss-hq.info:1234


A jbg sta da radim :) tako stoje stvari :)

i am king!

Citat: [C:RP] Eso poslato Jul 13, 2013, 01:16:01 PRE PODNE
0.1/10 samo za edit imena i kradja creditsa, svako ko otvori server sa ovim modom biti ce DDosovan.. Samo Skill Arena & Master City mogu koristiti.

HHAHAHHAHHAHHAHHAHAHHHA bas me fino nasmeja, pa trebas toliko da budes glup da ne znas da proveris komande, i da dodas zastitu..

Lep mod ,ali mislim da je zabranjen ovde ....
[/center]


Joy

*

neznam ni ja zasto zabranjuju mod,mozda zato sto je predobar xD,u svakom slucaju mod je dobar,svidjaju mi se pijace nove polovne,pa ono biz sistem,kuca,eventi,pohvale za trud autoru  :D

Svako danas sebe naziva skripterom strasno...
Mod kao mod nije los...
Ocena za tvoje trud 0/10 samo textdravowi promenjeni i preimenovan...


Gledam i placem koja jebena katastrofa svi edituju moj  mod ngnp mod i tu nesto stavljaju a nemaju blage veze da ovaj mod ima preko 50 bagova za obaranje srv i radjen je u ycmd al eto!
Za opstinu ona je iz xpetica uzeta samo je malo editovana ovde na ovom modu nista sem textdrawa nije promjenjeno eto tolko od mne!

Citat//=============================[ Mod by ProSAMP Scripter Nexic ]=================
---> tu je pisalo by Sedy xaxaax lol

Ako nece da sprema account stavi pod onplayerdisconnect
CitatSavePlayer(i);
Poslednja Izmena: Avgust 26, 2013, 20:15:09 POSLE PODNE od Sєdy.pwn™
Real Life Informacije


Ime i Prezime : Sedin Hrnjic
Nick : Sedy
Pol : Musko
Godine : 18


Kontakt Informacije


FB Profil : Klikni me njezno
Skype: sedy.samp



Respect : Nema raspekata!