[GM] Litex Earth RolePlay Version 1.2

Započeo |TED| Boca SRB, Jul 09, 2013, 21:34:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Kada se connect pise mi Server close the connect


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.


Citat: Willyâ,,¢ poslato Jul 10, 2013, 08:05:48 PRE PODNE
Meni je mod 10/10 nekako mi se svidjaju modovi sto radis ne znam zasto :)

PS.Hteo sam da ga testiram i udjem i od jednom Server closed the connect tako nesto zasto je to?
Hvala brate a ovo sto vam pise stvarno ne znam do cega moze biti pogledacu danas ako budem imao vremena kod mene radi odlicno nznm sto kod vas nece

Citat: |_ â,¬ в у â,,¢ »  ãƒ,, √ ã‹› poslato Jul 10, 2013, 10:49:51 PRE PODNE
Lepo Boco steta sto nisi otvorio server ima ovde jos da se radi 8/10 :D
Jbg brate nmg da se mucim da otvaram bolje je ovako.Ima jos da se radi sitnica al otom potom sredicu sve :D

Citat: Willyâ,,¢ poslato Jul 10, 2013, 11:05:43 PRE PODNE
Kada se connect pise mi Server close the connect
Tako je kod vecine ne znam do cega moze biti stvarno ako vidim do cega je recicu vam

Pa gledaj ovako imas folder "Igraci" i folder "users" i kad neko udje na server napravi mu account na "users" a na "igraci" nemas nista osim rhotel = -1 Ja mislim tako nesto,a na users ima sve,ali ne sacuva tamo Accountove,ja sam usao preko tvog Nicka,i poceo sam da padam sa neba,pa kucam /gotols i kaze teleportovani ste do LS-a a ja stojim na jednom mestu..


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

Citat: Willyâ,,¢ poslato Jul 10, 2013, 11:16:31 PRE PODNE
Pa gledaj ovako imas folder "Igraci" i folder "users" i kad neko udje na server napravi mu account na "users" a na "igraci" nemas nista osim rhotel = -1 Ja mislim tako nesto,a na users ima sve,ali ne sacuva tamo Accountove,ja sam usao preko tvog Nicka,i poceo sam da padam sa neba,pa kucam /gotols i kaze teleportovani ste do LS-a a ja stojim na jednom mestu..
Brate meni radi perfektno imas gore sliku od sinoc ne znam stvarno sta je do vas

Nece opet ne znam sta si uradio.


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

PerfeCt 12/10




Balkan Perfect TM - Ukratko
-Balkan Perfect je server koji želi da vam obezbedi najbolju zabavu na pristoru Balkana !
- Pogledajte dole, zašto igrati na ovom serveru!

  • 1. Zato Å¡to ima stvarno unikatan mod, koji je jos u razvoju zbog stalnih ideja koje dolaze, da bi bili stvarno unikatni!
  • 2. Zato sto ce biti pravi Helperi i OSC-ovi koji ce vam biti na raspolaganju 24/7 za pomoc !
  • Da dalje ne duzim videcete sami na otvaranju koliko je truda ulozeno u ovaj projekat!!
IP: Uskoro!!
TS3: Uskoro(ukoliko server uspe bice i TS)
Forum: perfectrp.comoj.com/forum



solidno,ali malo su mi nekad lose kombinacije boja i  tekst.
osmica :D


[FS]Rent
[FS] Vremenska prognoza
[TuT] PayDay
[TuT]PayDay sistem[UPDATED]
Moja Biografija

Respect:Mr.Gagi,FlasH,Streetboy,David (Sabljak) A.k.A SABO(T)
ÄŒovjek nije stvoren za poraze, moze biti unisten, ali ne i pobjeÄ'en!