Edimax RolePlay

Započeo [ED] ZicMortal, Jun 05, 2010, 08:45:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Evo sredio sam malo forum, kakav je bio pa.... nadamo se da cete za 45 minuta biti na nasem serveru :) hvala

LINK:

www.edimaxevolution.smfnew.com

Sretno, samo mi se ne sviÄ'a forum :D

Sve je jako dobro samo da ima igraca...

Nemoze bit igraca kad ga vode ljudi koji nisu spremni uloziti 100% sebe u server.



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]

    Citat: iYoko |v.2.0 poslato Jun 29, 2010, 12:05:24 POSLE PODNE
    Nemoze bit igraca kad ga vode ljudi koji nisu spremni uloziti 100% sebe u server.

    Ovdje govorimo o igrici lol...
    Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

    Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

    dosta je ulozeno u mode sve je sjajno samo da je neka ekipa da bude igraca...

    Citat: [ED] ZicMortal poslato Jun 29, 2010, 12:08:21 POSLE PODNE
    Citat: iYoko |v.2.0 poslato Jun 29, 2010, 12:05:24 POSLE PODNE
    Nemoze bit igraca kad ga vode ljudi koji nisu spremni uloziti 100% sebe u server.

    Ovdje govorimo o igrici lol...
    Govorimo da, ali ako ti nisi sposoban za vodjenje servera jednostavno nisi, i tkav server nikad nec euspjet.



      O meni:
      Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

      Mape:
      Tutoriali: [/list]

      sada sam bio na server
      server mi se bas svidja!!
      :D

      ajmo ljudi edimax je nazad u formi po dnevnih 20 igraca
      dodite i vi

      Dobar je srvr.. Nisam mislio da ce se vratit iz mrtcvih

      Da,da,da,to je to!Edimax u punom sjaju na celu sa nama svima dobropoznatim i dragim Najboljim skripterom na balkanu pa i sire - dino_ze ili ako vam vise pase nodY ili mozda cak BlackDog ili ipak da bude virtuozo?(Nemogu se sjetit jos 20ak drugih imena xD)  :D :D :D

      E moj ZicMortal nemas pojma kako si se nisko spustio tim potezom,raspitaj se malo s drugima koji su dali njemu da im nesto radi xD.Pokazat ce ti pravo lice za par dana/tjedana.Dok se njega ne rijesis pisi propalo  ;)

      Citat: dinkO14 poslato Jul 02, 2010, 14:57:55 POSLE PODNE
      Da,da,da,to je to!Edimax u punom sjaju na celu sa nama svima dobropoznatim i dragim Najboljim skripterom na balkanu pa i sire - dino_ze ili ako vam vise pase nodY ili mozda cak BlackDog ili ipak da bude virtuozo?(Nemogu se sjetit jos 20ak drugih imena xD)  :D :D :D

      E moj ZicMortal nemas pojma kako si se nisko spustio tim potezom,raspitaj se malo s drugima koji su dali njemu da im nesto radi xD.Pokazat ce ti pravo lice za par dana/tjedana.Dok se njega ne rijesis pisi propalo  ;)

      Moj "virtuozo" mi radi samo temu, on uopce neigra na mome serveru i dizajner je teme koju trenutno imam.., otvorio je dizajner studio koji vec pocinje sa izradama prvih tema, ovu temu koju ja sad imam radjena je po mojim zahtjevima (znaci kako ja zelim, kako ocu, gdje sta i na koji nacin) on nije ni skripter niti admin (stavljen mu je forum admin zbog ubacivanje teme)... E moj Dinko ti u zadnje vrijeme failas i to zesce, dolazis na moj forum govoreci da je tema slicna neznam ono od GeForce forum teme, ti si me stvarno razocarao sto se tice ovako postovanja prema nekome tko je na sluzbenom mjestu ovog balkan samp foruma.

      Sramotno od tebe mogu ti ja rec.
      Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

      Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

      Otvorio je dizajner studio a nezna radi teme ;).Pogledaj slicnost koda teme balcan studia i njegovog studia,zatim pogledaj kod svoje teme i kod geforce teme i onda se netko takav naziva dizajnerom?Zalosno.Na tvom forumu nisam se obratio tebi nego njemu i tamo SAMO zato sto je napisao "tema radjena od tog njegovog studia" a dobro zna odaklen je pokupio kodove - nevidim problem u mom postu,nigdje nisam napisao "smece si kopiro si temu".Eto tolko o tome a to sto sam tebe razoracro je tvoj problem,uvijek sam ovakav bio i uvijek cu bit.

      btw.Oko obavljanja moje duznost na ovom forumu zalbe slobodno mozete slat Corelliu,ja neskrivam svoje postupke,dapace stojim iza njih.
      Poslednja Izmena: Jul 02, 2010, 18:05:08 POSLE PODNE od dinkO14

      Covjek je napraivo temu kakvu sam trazio... ja mu nista nezamjeram mada i sam znam kakav je bio prije.. mozda se on opametio, a valjalo bi i tebi malo.

      Citat: dinkO14 poslato Jul 02, 2010, 18:02:47 POSLE PODNEa sto sto sam tebe razoracro je tvoj problem,uvijek sam ovakav bio i uvijek cu bit.

      Nisi ti mene razocarao, ali vidim da ne razumijes razliku izmedju svoga truda i tudjeg truda... kad ti pljujes po nekome drugome sve je u redu.. ali kad neko pljuje po tebi tu nastaju problemi..


      Neko je jednom reko da moc kvari. Pa u pravu je.
      Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

      Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]