[FS]Register/Login [Sa Spolom i Godinama] by SaNy

Započeo SANY, Jun 23, 2013, 15:36:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Nekako mi je reg sistem prelako uraditi, ali pohvale :D



Slade

Ovo je 5 minuta posla, pohvala za trud...
Poslednja Izmena: Jul 04, 2013, 16:13:01 POSLE PODNE od Slade

neko ko sebe ocenjuje kao profesionalnog skriptera, ovo je nista





neces ga objaviti zato sto ga ni ne radis, najteze je priznati neznanje, ti hoces odjednom da budes ekstra skripter, da pravis sve sto pozelis, i posto se trenutno ucis tome, onda smisljas izgovore da kao ti pravis nesto fantasticno ali ga neces objaviti, neces nista time postici, jednostavno budi zadovoljan onime sto jesi

Citat: Sany Boy poslato Jul 04, 2013, 22:46:06 POSLE PODNE
Nisi procitao prijasnji post -.- OVO JE MOJ POCETNICKI RAD, a ne sadasnji koje radim, i koje nikad necu objavit

Niko te ne tera da objavljujes nista.
Ovo sto si ti uradio, mogao je uraditi svako ko poseduje imalo skripterskog znanja, relativno vreme se vrti oko 5 do 10 minuta rada ove FS zavisi od znanja.
Ako vec objavljujes ovako nesto moras biti spreman da ocekujes i pozitivne i negativne komentare.
Ako smatras i toliko ubedjujes da si dobar skripter onda objavi nesto sto bi sa znanjem koje trenutno posedujes mogao da pokazes da si dostojan toga sto pricas da jesi.



Citat: Sany Boy poslato Jul 04, 2013, 23:17:48 POSLE PODNE
Ajde sta mi ti tu pricas, imas 2 posta neas ni pojma kako se zove program skriptanja

Takvi kao ti nisu vredni pomena, imaces srece ako te se neko bude secao...
Ja sam dobio ban na ovom forumu 2012 godine, regostrovan sam pocetkom 2011 a SA:MP igram od kraja 2009 godine.
Moj profil na oficijalnom forumu - http://forum.sa-mp.com/member.php?u=102574
Neno mi je danas vratio ovaj nalog zato sto sam bio zaboravio sifru a mail sam bio obrisao.
Poznajem vecinom sve balkanske skriptere, vecinu imam na skype.
Najvise mi je zao takvih kao sto si ti koji sve racunaju po tome kad je ko registrovan i koliko ima postova.