Wanted Gaming Trazi Beta Testere

Započeo [LOb]mistic144, Jun 06, 2013, 00:37:42 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Wanted Gaming RolePlay
Obavjestavam vas da Zajednica Wanted Gaming Community Trazi Beta Testere da testaju GM u Subotu 15|6|2013
Ova slikica iznad je nas logo koji je zasticen licensom
____________________________________
____________________________________

Srdacan pozdrav
Vas WG:RP Team
Poslednja Izmena: Jun 09, 2013, 23:07:14 POSLE PODNE od [WG:RP]mistic144
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||




Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

hvala svima na podrsci :D
nadamo se da ce vam se svidjeti beta test(prvi)
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

Trazi se jos 5 Beta Testera
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

ih wanted gaming još jedno vrhunsko ime za server :-\
sretno vam na beta testu sa Å¡to manje bugova  :-*


Obavijestavam sve clanove da ce se DANAS odrzati prvi Public Beta Test te pratite forum da bi znali ukoliko trebati doci odnosno da vidite IP servera i password.
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

Beta Test je odgoÄ'en do Subote 15/6 ajdmo trazimo jos beta testera prijavite se na nasem forumu
Poslednja Izmena: Jun 09, 2013, 23:11:39 POSLE PODNE od [WG:RP]mistic144
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Traze se jos Beta Testera dodano je puno novih stvari koje treba testirati na beta testu.


Vas WG Team Pozdrav
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||