nodY

Započeo trajko, Jun 30, 2009, 14:59:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

trajko

nodY ja sam pozvao policiju u mom gradu rekli da ce da razmotrre taj slucaj jer si u hrvatskoj preko interpola u beogradu ce naci tvoju adresu jer imam tvoj ip bices priveden to ti obecavam pazi se danas mozda sutra ali neverujem

Decko mi lepo hacka prvo jedan forum sam imao sa 200 reganih clanova down forum pa sad mi hackao msn sa 500 prijatelja zato zahtevam da se on bana sa samp-a jer je on hacker belosvetski ali da vam otkrijem jednu stvar ch nije hackao boster,ni koljeno nego nodY a ko hoce dokaze imam sve ja to zahtevam ako treba ja cu dati pare poslati adminu-ivanu,-poslacu ti pare i da se dogovorimo oko toga za nodY-a a ti nodY videcemo se josh ovo je neoprostivo z




A ti matej i ivane pazite se od njega sjebace vam forum!!!!!
Poslednja Izmena: Jun 30, 2009, 15:00:37 POSLE PODNE od ★ Tяαjkσ ★

Ah,interpol,hapsenja,zatvori  :D :D :D Mnogo ti filmova gledas de ba spusti se na zemlju  :laugh: :laugh:

trajko

chili naozbiljnije ti kazem pozvao sam policiju jer na tom mailu ima svasta o mom caletu i o mojoj kevi razne borjeve kartica svasta!!!!

Mogu li dobiti kopiju toga e-maila na pm ili na msn-u???

Citat: Chili Willie poslato Jun 30, 2009, 15:02:26 POSLE PODNE
Ah,interpol,hapsenja,zatvori  :D :D :D Mnogo ti filmova gledas de ba spusti se na zemlju  :laugh: :laugh:


ovo sve mozes ali jebiga nasa policija je zakurac tako da :S

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ma koliko ja znam ovdje jos nema takvog zakona da te stiti od toga  barem kod nas u cg tako nisam siguran ne znam  angel

trajko

ja sam zvao policiju,javili se reko sam oni su mi rekli da ce da vide sa beogradom i zapisali njegovu ip adresu i to je to

I znas sta ce od toga da bude??NISTA!!!Cisto nista,ustv mozda ce da te dave sa nekim pitanjima oko toga hacka i to sranje mada ni to ne vjerujem  :-\

matejdz

Ajde Trajko ne sramoti se... Kakav nodY... Kakva policija i interpol...

Vama taj 1338 Admin ispire mozak :S

E moj matej to i ja kazem  :D :D

Citat: â˜... Tяαjkσ â˜... poslato Jun 30, 2009, 14:59:26 POSLE PODNE
nodY ja sam pozvao policiju u mom gradu rekli da ce da razmotrre taj slucaj jer si u hrvatskoj preko interpola u beogradu ce naci tvoju adresu jer imam tvoj ip bices priveden to ti obecavam pazi se danas mozda sutra ali neverujem

Decko mi lepo hacka prvo jedan forum sam imao sa 200 reganih clanova down forum pa sad mi hackao msn sa 500 prijatelja zato zahtevam da se on bana sa samp-a jer je on hacker belosvetski ali da vam otkrijem jednu stvar ch nije hackao boster,ni koljeno nego nodY a ko hoce dokaze imam sve ja to zahtevam ako treba ja cu dati pare poslati adminu-ivanu,-poslacu ti pare i da se dogovorimo oko toga za nodY-a a ti nodY videcemo se josh ovo je neoprostivo z




A ti matej i ivane pazite se od njega sjebace vam forum!!!!!

Ako imas dokaze volio bih da mi posaljes sve sto imas. I isto sve sto se tice CH, jer ja isto sumnjam da to ne radi koljeno nego da je netko drugi pa moze biti da u toj prici i ima istine.

nodY je njub,normalno da ce ti hakirat forum kad dignes free forum jer nedas 150kn za normalan host,pogledaj malo internet i zadnja njubara te tvoje free forume moze rusit,a to sto se tice policije interpola i tih sranja bolje suti nego da se sramotis,i ne pravi se budala kakav nodY hakiro ch???looool,pa on pojma o hakiranju nema,ode na youtube i nade milju tutova kako srusit forum poput tvog
ti ces pare poslat???omg lol,opet lazes

(moram trazit zamjene za odredene rijeci radi kojih sam dobio ban tipa "debil" -_-)
Poslednja Izmena: Jun 30, 2009, 18:25:45 POSLE PODNE od dinkO14

ma trajko prica bajke , ko onda kad je reko da ce ch kupit hahahahahah  :laugh:




panduri nemogu nista jedino lameri mogu dobiti kazne ali onaj ko zna kako treba nemoze nista
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

Citat: â˜... Tяαjkσ â˜... poslato Jun 30, 2009, 14:59:26 POSLE PODNE
nodY ja sam pozvao policiju u mom gradu rekli da ce da razmotrre taj slucaj jer si u hrvatskoj preko interpola u beogradu ce naci tvoju adresu jer imam tvoj ip bices priveden to ti obecavam pazi se danas mozda sutra ali neverujem

Decko mi lepo hacka prvo jedan forum sam imao sa 200 reganih clanova down forum pa sad mi hackao msn sa 500 prijatelja zato zahtevam da se on bana sa samp-a jer je on hacker belosvetski ali da vam otkrijem jednu stvar ch nije hackao boster,ni koljeno nego nodY a ko hoce dokaze imam sve ja to zahtevam ako treba ja cu dati pare poslati adminu-ivanu,-poslacu ti pare i da se dogovorimo oko toga za nodY-a a ti nodY videcemo se josh ovo je neoprostivo z




A ti matej i ivane pazite se od njega sjebace vam forum!!!!!

Tebe bi ja u zatvor xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD