nodY

Započeo trajko, Jun 30, 2009, 14:59:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

kakav interpool jesi ti normalan ??

hahahahaaha, daj nemoj me jebat kako tako nesto mozes izvalit ?

interpool je lovio gotovinu, a ne neke free jadne forume ...

i jos nesto trajko za tebe... se sjecas kada si mi keylogger pokusao podmetnut ?

i sada dizes frku nesto ??

TAj nody nezna ni namjestit duzinu foruma,,niti zna instalirat paket za smf...LAgano je kad ti podvali keylogger...

trajko

1.Ja ti kora nisam slao keyloger nego je jedan alexa kod mene na msn napravi ikonicu koji kad kliknes ugasi se komp
2.Nije mi nista podmentuo nego mi se odjednom msn ugasi i pise prijavljeni ste na dva mesta,ja opet udjem i vidim sa 5 coveka mi ostalo na msn sve izbriso,posle opet poskusam da udjem sa mojom sifrom nece vishe............

Citat: â˜... Tяαjkσ â˜... poslato Jul 01, 2009, 09:56:02 PRE PODNE
1.Ja ti kora nisam slao keyloger nego je jedan alexa kod mene na msn napravi ikonicu koji kad kliknes ugasi se komp
2.Nije mi nista podmentuo nego mi se odjednom msn ugasi i pise prijavljeni ste na dva mesta,ja opet udjem i vidim sa 5 coveka mi ostalo na msn sve izbriso,posle opet poskusam da udjem sa mojom sifrom nece vishe............

prijetio si se okolo, sada si dobio...  i meni je netko msn hackirao, ali sam jednostavno kontaktirao msn crew koji su mi sve lijepo sredili...

snadji se jebo ga ja!