//

Započeo Spartacus, April 28, 2013, 14:00:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

//
Poslednja Izmena: Maj 29, 2014, 01:09:14 PRE PODNE od [BG]Spartacus



Siso napisi cije je server xD
Server ima mnogo unikatnosti, posjetite nas...
Planiramo nesto ogromno na update-u, tako da..  ;)

Citat: Ramiz poslato April 28, 2013, 14:21:53 POSLE PODNE
Siso napisi cije je server xD
Server ima mnogo unikatnosti, posjetite nas...
Planiramo nesto ogromno na update-u, tako da..  ;)
Nemoj da ti opalim Å¡amar :3

Posjetite nas :D


[quote author=
Maki187 link=topic=72873.msg507887#msg507887 date=1367152235]
Tema prebacena tam ogde joj je mesto, pazi gde otvaras teme!
[/quote]Pa druže nije ti ovo MAPA da prebacujeÅ¡ u Map galerije  ???


Nije ljudovi nego ljudi, systemi su odlicni i unikatni, samo steta sto nemate dozvolu za ime :(

Da ti biras broj tablica nije bas RP.

Ne vidim razlog zasto su ta vozila unikatna, to mi se ne svidja bas,

sretno vam.




Citat: Markonו poslato April 28, 2013, 15:23:27 POSLE PODNE
Nije ljudovi nego ljudi, systemi su odlicni i unikatni, samo steta sto nemate dozvolu za ime :(

Da ti biras broj tablica nije bas RP.

Ne vidim razlog zasto su ta vozila unikatna, to mi se ne svidja bas,

sretno vam.
Sad' ću sve lijepo da objasnim ovde što se tiče tog imena.

Ovako, ZB:SAMP se pravio pametan pa napravio onu regristraciju servera, i Å¡ta sad' ja osmislim neko ime i doÄ'e lik igrom slučaja osmisli isto takvo ime i on ga regristruje prije mene i ja nemam pravo na to ime?
Markoni ne iznosi gluposti sa ZBa to je prvo što ću ti reći, drugo kao što i sam vidiš ime CROHERZE se ne nalazi na ZB SAMP REGRISTRACIJI SERVERA, što znači da ja ako sada odem i regristrujem ga Đuro ako ode tamo neće imat' pravo na to ime, de mi reci ima li to smisla?
Nema druže nikakve, Night Life je osnovan 2012 godine i odavno ga radimo, šta misliš da smo ove sve sisteme mogli da uradimo za 1 mjesec? Pa mi imamo hiljade sistema samo ne možemo da stignemo na sve strane, da snimimo reklame 'vamo tamo..
Nego da se vratim na temu, isto tako je neki klinac regristrovao Night Life Roleplay kao njegov server al' je to bilo suprotno, ne želim uopšte ni da kontaktiram administraciju da riješim taj problem jer bezveze ću frku da napravim, kao da meni treba zabranjeno da bih ja uspjeo sa serverom. Tako da baš me briga za ime, ko mi kaže da je ime ukradeno može samo da se sagne ništa više.


Sistem unikatnih vozila - što se toga tiče kažeš ne slažeš se?
Sad' ću ti i to objasniti, naravno svi na serveru su željni dokazivanja kako su oni najbogatiji 'vamo tamo, i naravno kupovaće najjača auta kao infernus,turismo i slično, a naravno ako su bogati neće uzimati jeftina auta koja koštaju po 50k kao savanna windsor i slično, tako smo mi odlučili da napravimo unikatna vozila, napravimo na serveru samo 3 4 windsora koja će koštat' lupam po 3 4 miliona, i biće ih samo 3-4, tako će se trgovati tim autima i svi će ih željeti, što znači da želimo da pokrenemo trgovanje svim automobilima na serveru, a ne samo da kupuju infernus,turismo i slično, nadam se da sam ti pojasnio neke stvari.