Country Side RolePlay | Sistem Droge

Započeo Dimi, April 13, 2013, 02:17:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Country Side RolePlay | Sistem Droge








Napomena : Ovako Imate sve u videu i opisano , video je loseg kvaliteta jer je snimamo u rez 860 valjda na sampu a ovamo je veca rezolucija 1280 pa u hd-u tako lose izgleda sledeci ce biti bolji ... uostalom mozete pogledati ostale videe na mom kanalu . :D Ovo kada stoji trebalo bi animacija ali ne ocitava mi nesto prvu animaciju kad se konektujem na server ne zna zasto treba da ide ista animacija kao na /zalijdrogu :)


predobro 10/10
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||


Bravo Dimi, lepo si to uradio, napreduješ ;) Samo mi je nekako prevelik ovaj InfoTextDraw, mislim sitan text a TD ogroman, ali opet je oke, stvar ukusa :)


Odlicno Dimi, aj mi objasni na PM kako si uradio ovaj td, ove linije sto se onako prazne, ako me kapiras:D
RESPECT :
Vegas & C++


Odlično,trebao si malo urediti klip ljepše :)
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: FlasH poslato April 13, 2013, 12:20:31 POSLE PODNE
Odlično,trebao si malo urediti klip ljepše :)

Poljubis me u dupe :) Pogledaj sta pise u napomenu xD




Svaka cast Dimi :DDD mnogo mi se svida :D al nebi ovo uspio bez "moralne" podrske ;P  :-*

Kraden avatar bloomeru :*

Citat: CkusaColeCM poslato April 13, 2013, 13:19:54 POSLE PODNE
Svaka cast Dimi :DDD mnogo mi se svida :D al nebi ovo uspio bez "moralne" podrske ;P  :-*

Naravno <3 :D