SpeedTouch RPG || 193.192.59.151:7777 || UPDATE

Započeo ᵀᴴᴱJames, Mart 25, 2013, 17:53:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima,
Dosao je i taj dan kada je SpeedTouch dobio poboljsani mod,na kojemu je Dajgoro dosta radio..
Odlucili smo da necemo imati neko svecano otvorenje nego samo ovako.
Da malo kazem o novom updateu..
Znaci SpeedTouch mod je preureden sa nekoliko novih mapa (burg,banka,vjecnica...),eh sad bugovi,bilo je mote bugova sto velikih sto malih,ali nas dobar skipter Dajgoro je to rijesio i tako poboljsao igru,nece biti nikakvih problema.
Slike necu nikakve stavit iz tog razloga da igraci dodu i vide sta je novo,takoder uveli smo sistem da svi novi igraci koji dodu dobivaju Level 3 i 50 000$ kao pocetnicke statse...Dodite nas posjetiti i ostvarite nam jednu zelju,a to je da SpeedTouch opet ima puno igraca,vecina vas zna da taj server ima jako dobar mod,tako da necete pozaliti,a nama bi puno znacilo da vas sto vise dode. Nadam se da se vidimo InGame.

IP: 193.192.59.151:7777
Forum: Uskoro dolazi www.speedtouch-samp.info




S postovanjem,
SpeedTouch Administracija

sretno mada je ST otisao kad je otisao i nema sanse da ce vratit staru slavu

Citat: |W|SoaD123 poslato Mart 25, 2013, 19:00:55 POSLE PODNE
sretno mada je ST otisao kad je otisao i nema sanse da ce vratit staru slavu
Znamo sve,ali i dalje se trudimo

Danas sam bio Ingame , mape su ostale iste .
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Sretno vam, sjećam se kada ste bili jedni od najboljih servera na balkanu ali realno, bez uvrede, bio sam na serveru mod vam je zastario i trenutno nema šanse da uopće može konkurirati današnjim serverima iako mi je ST iskreno puno draži nego ti današnji neki.

Držim vam fige, trudite se ali sumnjam da će to biti dosta jer danas je jako bitna jaka reklama jer neki otvore server sa užasnim modom nazovu ga (YUGOSLAVIA) i to im je +150 igrača + botove koje spajaju i fake-aju igrače. Sretno vam!
Kristijan Stipić

Forum ne radi ???, sretno vam, nikada nisam igrao na ST ali imam nekakav mod njihov neznam ni odakle mi, ulazio sam na kućni server, mod je dobar, pogotovo mi se botovi sviÄ'aju ( onaj Å¡to sa avionom leti iznad SA :D )

Citat: Artieâ,,¢ aka HackMasterâ,,¢ poslato Mart 25, 2013, 19:27:05 POSLE PODNE
Forum ne radi ???, sretno vam, nikada nisam igrao na ST ali imam nekakav mod njihov neznam ni odakle mi, ulazio sam na kućni server, mod je dobar, pogotovo mi se botovi sviÄ'aju ( onaj Å¡to sa avionom leti iznad SA :D )

Forum im uskoro dolazi.
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Citat: Slay_ poslato Mart 25, 2013, 19:19:47 POSLE PODNE
Sretno vam, sjećam se kada ste bili jedni od najboljih servera na balkanu ali realno, bez uvrede, bio sam na serveru mod vam je zastario i trenutno nema šanse da uopće može konkurirati današnjim serverima iako mi je ST iskreno puno draži nego ti današnji neki.

Držim vam fige, trudite se ali sumnjam da će to biti dosta jer danas je jako bitna jaka reklama jer neki otvore server sa užasnim modom nazovu ga (YUGOSLAVIA) i to im je +150 igrača + botove koje spajaju i fake-aju igrače. Sretno vam!
Eh vidis to,danas je malo igraca koji ce doci na server da igraju,jer svi ulaze i pitaju moze admin/game master moze ovo moze ono..




Citat: Artieâ,,¢ aka HackMasterâ,,¢ poslato Mart 25, 2013, 19:27:05 POSLE PODNE
Forum ne radi ???, sretno vam, nikada nisam igrao na ST ali imam nekakav mod njihov neznam ni odakle mi, ulazio sam na kućni server, mod je dobar, pogotovo mi se botovi sviÄ'aju ( onaj Å¡to sa avionom leti iznad SA :D )
Mod je jako dobar sto moze puno clanova ovog foruma potvrditi,ali jbg nema igraca




Citat: TIR poslato Mart 25, 2013, 19:05:22 POSLE PODNE
Danas sam bio Ingame , mape su ostale iste .
Usao si ingame i zicao me admina pa nemoj sad pricati

Citat: TIR poslato Mart 25, 2013, 19:05:22 POSLE PODNE
Danas sam bio Ingame , mape su ostale iste .
Usao si ingame i zicao me admina pa nemoj sad pricati
[/quote]

To je moj brat igrao , a ja sam gledao odozada , i nista se nije promjenilo , i mici taj signature , jer je to moj sig :)
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢