||Virtual Gaming Big Boom Event IP : 176.62.0.13:7787 || www.vg-rpg.biz ||

Započeo [VG]Ezel_Boss, Mart 17, 2013, 01:10:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.





Dragi moji clanovi ZB-a predstavljam i otvaram nas novi Big Boom Event !
Posto na serveru nije bilo mnogo zabave dosad , odlucio sam da napravim veliki spektakl event pod imenom Big Boom . Znaci radi se o tome da se sastanu ekipe po 4 Clana (1 vozac i 3 igraca koji ce pucati ), Bit eventa je zapaliti protivnicki auto prije nego sto oni vas zapale ! Svaka ekipa treba da uplati meni na racun po 80000$  znaci po clanu 20000$ .Nagrada za pobjednika je iznos te uplate i jos mojih 20% na iznos tog novca ! Big Boom ce se odrzati na mapi DM eventa ubacit cu slike da vidite . Vozit cete vozilo po imenu ''sultan'' . Ovde se mozete prijaviti : http://vg-rpg.biz/index.php?topic=174.0.



VG Staff Team !



Pocetak eventa je u Nedelja 18:00h !


___________________________________________________________________________



Kako se prijaviti na event i ucestvovati ? .
Za ucesce na ovom Eventu potrebno je da uplatite 80000$ na moj racun '' Ezel Boss '' ili ''Vahid Ciki''  Kada smo IG ! Novac uplacuje kapiten ekipe , sto vise novac uplatite veca je nagrada ! Da bi ucestvovali u ovom turniru morate da slikate vasu uplatnicu i postate ovde u odgovor po sledecem postupku :
Ime vodje ekipe :
Ime ekipe :
ÄŒlanovi ekipe :
Slika vase uplatnice na moj racun(Bez ove slike nemozete se prijaviti) :


___________________________________________________________________________


Pravila ove igre su sledeca i moraju se postovati :
1.Strogo zabranjeno koristenje cheatova . (BAN)
2.Svaki igrac ce biti razoruzan pre ulaska vozilo, od strane Head Admina !
3.Pri pocetku eventa vodja tima salje svoj ID i IDeve svojih clanova na /report !(spamanje ovim moze dovesti do areje )
4.Na kraju eventa Head Admin djeli nagrade za prvo drugo trece mjesto zavisno od ulozenog novca !


________________________________________________________________________

VASU EKIPU MOZETE PRIJAVITI DO ''NEDELJA 15:30h'' u temi http://vg-rpg.biz/index.php?topic=174.0  Posle ovog vremena se tema zakljucava , i bit cete obavjesteni o pobjedniku u istoj !
Dakle zovite igrace da se zabavimo tu noc ! Bice velikih nagrada i zabave !
Poslednja Izmena: Mart 17, 2013, 01:13:49 PRE PODNE od [VG]Ezel_Boss
|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor