[Najava] Old Honor Roleplay || subota 20:00h

Započeo Streetboy, Mart 16, 2013, 01:17:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.




Vlasnici: Streetboy i Ghost
Portal: www.old-honor.info
Forum: www.old-honor.info/forum


Zbog kasnjenja opisa o serveru ovdje cemo najaviti otvaranje forum i servera. Forum je vec otvoren,dok se server otvara u subotu(danas) u 20h. Pozivamo vas da se registrujete na forumu i dodjete na otvaranje u 20h.Bice organizovana zurka,eventi i ostala iznenadjenja.Uskoro full opis servera.
Takodje nagalasavamo da je portal u pocetnoj fazi,a forum je skoro gotov(ovo ce biti popravljeno u update-ima).


Na forumu su otvorene prijave za moderatore,admine a uskoro i prijave za lidere.Registrujte se i pratite nas.


Vas Old Honor Staff Team.
Poslednja Izmena: Mart 16, 2013, 01:21:12 PRE PODNE od Dude

Editirao sam ti naslov jer nema potrebe da budes nekulturan i pises Caps lockom....

Citat: Dude poslato Mart 16, 2013, 01:21:36 PRE PODNE
Editirao sam ti naslov jer nema potrebe da budes nekulturan i pises Caps lockom....
U redu,mislio sam da to nema nkakve veze.Svakako se izvinjavam..






Ne znam sta moze biti problem,meni savrseno radi sve..Probajte uci preko proxy-ja..
Svakako hvala.
Evo kako meni izgleda:

hahaha :P Ni meni ne radi forum :P

Sretno sa serverom ;)
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Citat: FlasH poslato Mart 16, 2013, 12:11:29 POSLE PODNE
hahaha :P Ni meni ne radi forum :P

Sretno sa serverom ;)


Stvarno ne znam do cega moze biti,a najveci promasaj nam je bio sto smo iznajmili web hosting kod Rent a hostinga,usluge su im ocajne..

Izvinjavam se na dp-u.

Malo sam pretrazivao i evo sta sam nasao,pa pokusajte tako,mozda proradi:
http://www.youtube.com/watch?v=QV0nHhmwJoA

Takodje sam kontaktirao hostera i evo sta su odgovorili:

CitatBilo je par padova servera zbog nadogradnje i bilo je nedostupnosti stranice zbog promjene dns servera. Stranica će biti nedostupna dokle god se kod korisnika ne ažuriraju novi dns serveri što ne ovisi o nama niti o našim serverima. To nekad može biti kroz 10 minuta, a nekad i do 48 h. Web server sada radi normalno te sve stranice koje hostamo rade. Probajte promijeniti browser i očistiti cache memoriju.

Citat: [BD] Lozaâ,,¢ poslato Mart 16, 2013, 13:10:55 POSLE PODNE
Ni meni forum ne radi, trebao si uzeti web host kod experience hostinga, tamo ti je najbolje i najsigurnije, tamo ja sve uzimam :)

Procitaj post gore pa ces shvatiti..
Svakako nisam ja kupovao to,da jesam bilo bi kod experience,kao sto je game hosting tamo :D

Citat: Streetboy poslato Mart 16, 2013, 14:20:24 POSLE PODNE
Citat: Luca. poslato Mart 16, 2013, 14:16:37 POSLE PODNE
Ne radi ni meni forum i to nemoze da se popravi jer taj video sto si postao je star i sam mozes vidjeti kad je uploadovan 2011, a tada je Google Chrome imao stariju verziju, ova danas je novija i nema opciju Options tako da nije problem do nas, nego problem je kod vaseg hosta.
Sretno, forum izgleda lepo :)
Imas settings,meni ova opcija sto je on pritisnuo ima i sam sam to uradio kao on :D
CitatProbajte promijeniti browser i očistiti cache memoriju.
Inace hvala :)
Poslednja Izmena: Mart 16, 2013, 14:32:46 POSLE PODNE od Streetboy