PONUDA/PRIJEDLOG

Započeo BMW(Alpina), Jun 25, 2009, 21:58:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

turker_kc

probajte Valhallu tamo je pravi RP ;)

67.210.235.106:7777

Mislim da ovo nije mjesto za reklamu!!  8) 8)

Correlli

Citat: turker_kc poslato Jul 08, 2009, 00:32:44 PRE PODNE
probajte Valhallu tamo je pravi RP ;)

ValhallaGaming je još jedan GF edit, ništa drugo.

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Jul 08, 2009, 02:18:18 PRE PODNE
Citat: turker_kc poslato Jul 08, 2009, 00:32:44 PRE PODNE
probajte Valhallu tamo je pravi RP ;)

ValhallaGaming je još jedan GF edit, ništa drugo.

znam Corr, ali tamo je pravi RP, a vjerujem da ce i tvoj server biti takav ;D

Correlli

Citat: turker_kc poslato Jul 08, 2009, 02:21:26 PRE PODNE
znam Corr, ali tamo je pravi RP, a vjerujem da ce i tvoj server biti takav ;D

Pravi RP je zato jer je server dobro organiziran i admini su pravi.

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Jul 08, 2009, 02:25:56 PRE PODNE
Citat: turker_kc poslato Jul 08, 2009, 02:21:26 PRE PODNE
znam Corr, ali tamo je pravi RP, a vjerujem da ce i tvoj server biti takav ;D

Pravi RP je zato jer je server dobro organiziran i admini su pravi.

pa to ti i govorim, netreba skripta biti neko svijetsko cudo, jednostavno organizacija ;)

Correlli

Citat: turker_kc poslato Jul 08, 2009, 02:30:45 PRE PODNE
pa to ti i govorim, netreba skripta biti neko svijetsko cudo, jednostavno organizacija ;)

Oboje je važno. :)

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Jul 08, 2009, 03:17:56 PRE PODNE
Citat: turker_kc poslato Jul 08, 2009, 02:30:45 PRE PODNE
pa to ti i govorim, netreba skripta biti neko svijetsko cudo, jednostavno organizacija ;)

Oboje je važno. :)

to ces ti realizirat ?

Matej ti si sa CH i nemos odluciti, da igraš na GF bio bi ti draži GF treba neko neutralan a ne ti i admin koji su obadvojica na strani CH
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

turker_kc

a ti si sa GF pa ti isti kurac nemos niti ti odlucit  angel

Admin ne igra nigdje. Ali iznosi cinjenice koje je zapazio. I cinjenica je da GF nije RP server i tocka.
Tko kaze da jeste, taj nikad nije vidio sta je RP.
Eto Correlli ti sigurno znas sta je RP pa daj molim te ako nisi ulazio na GeForce, zaleti se jedan dan pa mi reci je li to RP.

Correlli

Citat: admin poslato Jul 08, 2009, 11:26:51 PRE PODNE
Admin ne igra nigdje. Ali iznosi cinjenice koje je zapazio. I cinjenica je da GF nije RP server i tocka.
Tko kaze da jeste, taj nikad nije vidio sta je RP.
Eto Correlli ti sigurno znas sta je RP pa daj molim te ako nisi ulazio na GeForce, zaleti se jedan dan pa mi reci je li to RP.

Jednom davno sam se konekto na GeForce ali nisam igro dugo, čim sam vidijo da je GF edit otišo sam dole.
A šta se tiče pravog RP-a (RolePlay-a): radi na serveru isto što bi radijo i u stvarnom životu.
Poslednja Izmena: Jul 08, 2009, 11:33:58 PRE PODNE od Don Correlli

Tako ti je to kad se kacis sa policijom  :D :D

A.C.A.B.
Poslednja Izmena: Jul 08, 2009, 11:55:30 PRE PODNE od Chili Willie

Pa i ja sam sa GF i ja se nemogu odluciti xD

Citat: zerocoolos poslato Jul 07, 2009, 19:57:56 POSLE PODNE
Citat: [CH]matejdz poslato Jul 07, 2009, 19:49:31 POSLE PODNE
Citat: Koljeno poslato Jul 06, 2009, 20:09:38 POSLE PODNE
neigram ni na CH ni GF ali sam mozda 2 puta bio na gf a na CH sam igro dugo GF mi je bolji po skripti ljudi se drže RPG a ne prije ko na RPG od CH a sad kad je RPG/DM samo se DM-a i govori stavit ću te na forum

RPG ima veze sa skriptom??

Tebe nesto dobro ljulja, RPG se samo skripta i server moze zvati...

Vazna je organizacija, koju GF mozemo reci ima "mozda" najbolju na Balkanu...

Ali kad pogledas, CH ima daleko najjaci Admin Team na Balkanu...

A jucer je jedno 4-5 igraca sa CH otislo na GF da vidimo sta ima... Mogu ti reci da nam se svima zgadilo za 5 minuta...

Zasto...

Ja sam dosao sa imenom nije bitno kojim, imenom koji nikada nije viden na CH, ja napisem /new nitko nista... Ja napisem /report moze pomoc, nitko nista... Napisem /admins ono 2 admina online... Ja ponovno /new i neki lik mi napise cekaj malo...
Ja cekam, jedno 3 minute, trcim onim jadnim trkom u krug i dode taj lik i napise sta oces? (na obican T chat) mislim ono RP veliki... I onda jos sta oces? :S

Napisem ja njemu, ja sam novi trebao bi mi pokazati server, kako da se zaposlim i to... On meni kaze idi na forum tam ti je sve i ode :S

Jake ti pomoci i jakog ti servera pokraj takvih igraca :D

stoji i to matej, samo kad gledaÅ¡ niti jedan server to nema na balkanu... kao na ch trče da ti pomognu kao novom igraču, kako da ne... evo Å¡to sam ja vidio jučer na ch, udjem na rpg/dm da vidim zbog čega svi tako hvalite taj server a ono imam Å¡ta vidjet... 4 admina online a niti jedan ne odgovara na report, kasnije počne nekakav race na aeru i gle Å¡ta imam vidjet npr kad traje race svima, ama baÅ¡ svima ispisuje tko je kad proÅ¡ao kroz cilj, tko je kome dao da se utrkuje, pa zar to nije malo glupo, mislim pa ne utrkuju se svi, zaÅ¡to ja moram znati tko je kad proÅ¡ao kroz cilj  ???  zaÅ¡to kad već imate toliko dobrih scriptera kod vas niste napravili da to vide samo oni koji su na raceu!? i joÅ¡ k tome kad ti admin zaspama sa kickovima jer ga ne sluÅ¡aju na raceu pa mislim, to najmanje ima veze s role play serverom iliti nikakve... mislim ja čestitam ch Å¡to su vratili igrače nazad i Å¡to su sad blizu gf-a po igračima(barem zadnja dva dana) ali nemojte baÅ¡ toliko hvaliti svoju skriptu kad nije uopće bolja od njihove a niti je vaÅ¡a organizacija bolja nego tamo...


Hehe, Zero znas da sam se i ja sam neki dan razmisljao kako uopce nije RP da se vidi kad svatko se pozove na race i kad projde kroz cilj i to ce se svakako mjenjati.

Da ja nesto isto kazem sto se tice pravog pravcatog RPG servera:

1. Dobra skripta (edit, samostalna sta god)

2. Dobar forum

3. KVALITETAN STAFF (NAGLASAK NA OVO)

4. NOVAC (NA OVO ISTO NAGLASAK)


E sad..


Na ovim prostorima ima 10 kvalitetnih admina ako i toliko, vi drugi se vrijedjate koliko hocete :D

Skriptera ima isto.. Od toga 5 dobrih da bi nesto mogli napravit KAKO TREBA a ne da netko ispravlja za njima :D

Novac?

Necu se u to mjesati.. Recimo da mislim da nitko nema toliko novaca da napravi SAMP server na svjetskoj razini. Ovo je cisto moje misljenje, dakle nije osnovano na poznavanju financijskog stanja drugih servera..

Sto se drugog staffa tice, dalo bi se tu nesto iskemijati ali isto sam nekako skeptican da se ne bi poceli bahato ponasat.


E sad malo o onome sto ja pokusavam napravit na svom teritoriju sto se admin staffa tice..

Uveo sam sada konacno i GMove (kod nas GameSage) da ne bi bilo da kopiram od nekog sa SAMPA iako je i ovo u stvari kopija s Aeria Gamesa no dobro.. Koga briga dok se ne zale :D

Admini se kod mene ubuduce nece brinut za igrace i igranje vec samo za kontrolu FAIR PLAY igre (cheateri,reklamiranje,psovanje i vrijedjanje)


Kad sam ja na serveru bio aktivan, nije mi trebalo vise od 1 admina!!! Na 70 igraca! Ali sta da radim kad klinci bi se vise igrali i samo iskoristavaju admin pozicije. Koga god da stavis desava se isto.


Pa meni bude sSLABO cim dojdem na neki BALKANSKI samp server, KOJI GOD TO BIO!!!!

Jos su najbolji kucni serveri :D


Da recimo Ja,Zero,Dujma,Corelli i jos par njih sredimo jedan server, mislim da bi se cak i svjetskim official serverima tresle gace od straha ;)