[INC+FS] Provjera Roleplay Imena (9 Slučaja) + REGULACIJA 1.2.6

Započeo Slay, Mart 07, 2013, 22:02:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dodana filterskripta za one koji ne znaju kako ovo koristiti.
Kristijan Stipić


Lepo odradjeno..Svaka cast  :)

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Hvala svima, evo još jedan update, to bi trebala biti gotova verzija, poboljšana je u prvom postu piše sve... ako neko ima nekakvih problema još neka javi...
Kristijan Stipić



Evo poslušao sam savjet i doradio po zadnji put ovu funkciju, od sada možete postaviti zanemarivi nick, u slučaju da npr. vi kao vlasnik servera želite koristiti nick, primjer: Administrator samo postavite u funkciju isRoleplayName(playerid, "Administrator", true) i funkcija će dopustiti priključenje tom nicku.

linkovi updateani!
Kristijan Stipić






Odlicno 10/10 !!
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

skuzio sam kako mogu napraviti automatsku regulaciju nicka iz nepravilnog u pravilno ali samo za slijedeće slučajeve:

Slučaj 5: Prvo slovo imena ili prezimena ne počinje velikim slovom
Slučaj 6: Slova poslije imena ili prezimena moraju biti mala slova


ako netko želi, umjesto da kicka igrače zbog ovih slučaja automatski im regulirati nick IN-GAME neka kaže ovdje pa ću update-ati funkciju jer u tom slučaju vam se smanjuje vjerojatnost da kada ga server kicka zbog ovih razloga igrač ne vrati sa ispravnim imenom :)

ako ću update-ati funkciju vi ćete i dalje moći koristiti ove slučajeve za vlastite stvari ali samo će postajati dodatan argument u kojem će te moći uključiti automatsku regulaciju ovih slučaja...
Kristijan Stipić

UPDATE 1.2.5:

Dodan argument u funkciji, mogućnost paljenje/gašenja auto-regulatora za slučajeve 5 i 6, znači ako upalite regulaciju ako se igrač priključi primjer sa nickom kRISTIJAN_sTIPIC funkcija će mu automatski regulirati nick u Kristijan_Stipic, ako je regulacija ugašena funkcija će dalje vračati slučaj 5 ili slučaj 6

pastebin link update-an, FS skripta nije update-ana, ako netko i to želi neka mi javi na pm pa ću update-ati i nju....
Kristijan Stipić