Zasto??

Započeo Jizzy, Maj 22, 2010, 23:40:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iYoko

Citat: [GG]Marko_Jizzy poslato Maj 23, 2010, 11:06:25 PRE PODNE
Da ostanem na svome:Nema veze sa sampom fan art
Pa nema veze ni offtopic ni web stranice ni dizajn...

Citat: [GG]Marko_Jizzy poslato Maj 23, 2010, 11:06:25 PRE PODNE
Bilo bi vam jos bolje kad bi imali svoj forum i onda da ima ko
Balkan IV:MP hiperlink i tamo imate radove na zahtjev i svasta
Da ostanem na svome:Nema veze sa sampom fan art

Novi forum.
Znanje nekih clanova fan arta je sramotno i za pomisljat za pravljenje foruma za njih.

Pogledajte ljudi malo ostale forume koji se bave samo designu i photoshop pa pogledajte najslabije rankova za fanart tko dobija.Kad bi otvorili temu za prijavu u fanart team mislim da bi vas vise od pola nasih ban dobilo radi otvaranja glupe teme.

Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 10:53:33 PRE PODNE
weite totalno nepotrebno mogu odmah priznat da se u onom tajnom chatu samo spama tolko me tjerate da i ja chatam sa vama
pošto stalno postavljate morbidna pitanja tako da me mozete i izbacit iz fan arta ako ti to tolko znaci


Pa kad sam ja bio tu tj vidio Board spam do kosti, Ogi kifla i weite udarili po njem

Kad su se sklonile ostale igre može i Fan Art, a u Dizajnu i to se toliko nespama tako da..


Za fan art mozete ukinuti, jer koliko sam vidio ukinuliste sekciju za php, html, c++ i te picke materine koje su bile korisne ovdje, isto tako makli ste cs u kojem se moze skriptat, makli ste cod u kojem se moze skriptat (to sto vi neznate za takve stvari nije moj problem (za ovo pitajte joe-a koji mislim da za raditi ovo )...).... mogli ste napraviti u off topic kao i za fan art i maknut postove...

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:25:10 PRE PODNE

Za fan art mozete ukinuti, jer koliko sam vidio ukinuliste sekciju za php, html, c++ i te picke materine koje su bile korisne ovdje, isto tako makli ste cs u kojem se moze skriptat, makli ste cod u kojem se moze skriptat (to sto vi neznate za takve stvari nije moj problem (za ovo pitajte joe-a koji mislim da za raditi ovo )...).... mogli ste napraviti u off topic kao i za fan art i maknut postove...

Ma djabe maknut da se ne broje postovi jer opet kad je kliknem "Novi postovi od vaše zadnje posjete" vidim samo FanArt u kojemu nema nista pametnog niti korisnog.Jednostavno gubim volju za gledanjem foruma dalje.

Citat: dinkO14 poslato Maj 23, 2010, 11:27:08 PRE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:25:10 PRE PODNE

Za fan art mozete ukinuti, jer koliko sam vidio ukinuliste sekciju za php, html, c++ i te picke materine koje su bile korisne ovdje, isto tako makli ste cs u kojem se moze skriptat, makli ste cod u kojem se moze skriptat (to sto vi neznate za takve stvari nije moj problem (za ovo pitajte joe-a koji mislim da za raditi ovo )...).... mogli ste napraviti u off topic kao i za fan art i maknut postove...

Ma djabe maknut da se ne broje postovi jer opet kad je kliknem "Novi postovi od vaše zadnje posjete" vidim samo FanArt u kojemu nema nista pametnog niti korisnog.Jednostavno gubim volju za gledanjem foruma dalje.

a znam zato napraviti dva boara i gotovo, maknut grupu fan art i to, staviti samo radovi na zahtijev i mozda pomoc i tutove...

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









iYoko

Ja neznam koliko je puta bilo receno ovo sto galeb kaze, u nebrojno tema o fan artu, i samo ste se nastavili svadjat... A da neko poslusa???

Ma nikakve hiperlinkove nek se ukine nek ostane samo radovi na zahtjev

Citat: iYoko poslato Maj 23, 2010, 11:33:35 PRE PODNE
Ja neznam koliko je puta bilo receno ovo sto galeb kaze, u nebrojno tema o fan artu, i samo ste se nastavili svadjat... A da neko poslusa???

nema ko poslusat jer da dinko sad poslusa on naveliko moze najebat... chris, don, sop ostali nista....

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









iYoko

Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 11:34:41 PRE PODNE
Ma nikakve hiperlinkove nek se ukine nek ostane samo radovi na zahtjev
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:28:50 PRE PODNE
staviti samo radovi na zahtijev i mozda pomoc i tutove...
Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 10:46:25 PRE PODNE
RADOVI NA ZAHTJEV i to je to!!!
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 23, 2010, 10:49:39 PRE PODNE
a ostavite radove na zahtjev

Ovo je samo iz ove teme, bil oje receno jos puno puta, molim da se poduzmu neke akcije.

Citat: iYoko poslato Maj 23, 2010, 11:39:07 PRE PODNE
Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 11:34:41 PRE PODNE
Ma nikakve hiperlinkove nek se ukine nek ostane samo radovi na zahtjev
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:28:50 PRE PODNE
staviti samo radovi na zahtijev i mozda pomoc i tutove...
Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 10:46:25 PRE PODNE
RADOVI NA ZAHTJEV i to je to!!!
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 23, 2010, 10:49:39 PRE PODNE
a ostavite radove na zahtjev

Ovo je samo iz ove teme, bil oje receno jos puno puta, molim da se poduzmu neke akcije.

Ne shvatam post -.-'

Citat: [CH] Elmedin ☻☻ poslato Maj 23, 2010, 11:42:43 PRE PODNE
Citat: iYoko poslato Maj 23, 2010, 11:39:07 PRE PODNE
Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 11:34:41 PRE PODNE
Ma nikakve hiperlinkove nek se ukine nek ostane samo radovi na zahtjev
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:28:50 PRE PODNE
staviti samo radovi na zahtijev i mozda pomoc i tutove...
Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 10:46:25 PRE PODNE
RADOVI NA ZAHTJEV i to je to!!!
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 23, 2010, 10:49:39 PRE PODNE
a ostavite radove na zahtjev

Ovo je samo iz ove teme, bil oje receno jos puno puta, molim da se poduzmu neke akcije.

Ne shvatam post -.-'

kad si budaletina

i iyoko nema ko napraviti osim one koje sam naveo a oni ko zna dali ce ista....

procitajte u potpis ko se slaze neka stavi u svoj :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









A ja nezz sto ce nam Fan Art kad nikad nista nerade.Zatrazim sig ono niko ne napravi zatrazim Bedgeve niko ne napravi.Meni se cini da su oni u FA samo radi Bedga

Mislim da sam tebi mate mandac napravio 6 puta sig i imas na onom starom acc moj sig koji sam ti napravio ja radim i meÄ'u najaktivnijm sam clanovima fan arta a u chatu sta se radi bolje ne pitajte  :-*

Citat: Napoleon poslato Maj 23, 2010, 11:49:35 PRE PODNE
Mislim da sam tebi mate mandac napravio 6 puta sig i imas na onom starom acc moj sig koji sam ti napravio ja radim i meÄ'u najaktivnijm sam clanovima fan arta a u chatu sta se radi bolje ne pitajte  :-*

Za one koji uvjek rade nista nisam rekao  8) cast iznimkama