Zasto??

Započeo Jizzy, Maj 22, 2010, 23:40:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ludi Grad

Evo da se i ja javim ovde  :D
Sto jest jest ovaj forum je vise postao zabavnjacki, sve radnje se desavaju u fanartu, webstranicama, offtopicu, ostalo je sve gola voda.... Slazem se sa svima sto su rekli da se treba izbaciti FanArt, WebStranice, a da se treba dodati CS i COD Forumi, jer se uklapaju na ovakvu vrstu foruma(gaming foruma)... Pa ajd da glasamo da li da izbacimo to ili ne i da li da ubacimo CS i COD ili ne tako je najbolje  8)

ma web stranice je dobro... ali ostalo ne...

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Imate onu temu pa glasajte ;)

Web Stranice je dobro nema spama  :D

Ja sam uvijek bio da se Fan Art ukine, i sada sam ZA  :)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com


Ovo ce nakraju svejedno odlucit administrator/super moderator tim, tako da lock jer je tema nepotrebna

I opet se sve samo svodi na postove postove postove postove postove.... SRANJA!!! Bolujete od gluposti. Jebali vas postovi, stavit cu sad sebi da imam 2 posta, i sta sad to znaci? da sam manje vrijedan nego ostali? dajte koji vam je kurac. Uostalom ako kazete da nije do postova da vam smeta fan art, pa nema problema, napravit cu opciju da svatko moze sam sebi iskljuciti taj dio foruma i onda ga necete gledati vise i rijesen problem, medutim pizdit cete vi i dalje jer se sve samo vrti oko BROJA POSTOVA!!!!