Balkan Boy's Roleplay = ZATVORENO

Započeo ÄŒika Bosco, Maj 22, 2010, 22:20:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Niste ni uspeli ali nema veze!A zamislite ovo Owner Balkan Boys!!!!Ja mu dao admina nekog lvl 3 i on znate sta uradi!Ban moja 2 igraca kada ja nisam bio online!
Ali sam ih sve unban!Samo da kazem daj boze da propadnete zato sto trazite admine na drugom serveru i posle ban igrace kada owner ili neki admin nije online!





                                                                     by:Filip_Covekov
                                                         owner:Evropa-Gaming{BalkanLife-RolePlay}
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Cekaj jel sam ja to krivo vidio ili je meni neko ukro ime servera LoL...www.balkangaming.info to je moj serve :S


PU DABOG TI SE RASPAO SERVER UKRO SI MI IME  :P :P  MAMU TI JA :)


































SALA




















Uzecu ja to ime pa ce imati 2 ista servera.....


Izvinjavam se ovo je bio nesporazum..Nije BalkanGaming to mi je kolega rekao da stavim.Izvinite  :o

Server je dobar .. samo vozila kod spawna pomjerite van jel ste ih zbuksali  da nemozes ni izadi .. sve u svemu svida mi se ... lijepo ste u objekte sredili oko burga itd ..
ali ste se zanjeli malo .. haha

http://img708.imageshack.us/f/samp037q.png/

ko je vidio da piaggo ima 90 litara pa ni cisterna nema xD
Poslednja Izmena: Jun 03, 2010, 01:09:39 PRE PODNE od Rob_Puska
Ponosan vlasnik CroSvere !

Citat: Rob_Puska poslato Jun 03, 2010, 01:07:50 PRE PODNE
Server je dobar .. samo vozila kod spawna pomjerite van jel ste ih zbuksali  da nemozes ni izadi .. sve u svemu svida mi se ... lijepo ste u objekte sredili oko burga itd ..
ali ste se zanjeli malo .. haha

http://img708.imageshack.us/f/samp037q.png/

ko je vidio da piaggo ima 90 litara pa ni cisterna nema xD

To je u postotcima koliko ja znam samo ne piu  8)
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Forum je dobar samo skin mi nije bas neki.... Portal sam ja radio. Moje remek djelo xD
Little Devil will burn you

dobar server al ime je pre smijesno lol


server je nazad u pokretu sa 13 igraca u otvorenju http://balkanboys-samp.tk
dodite...novi mod


Dino zaje**va pa nesto vamo glumi,mi nismo imali ni igraca ja igrao na drugi mserverima i on pravi bunu.Balkan Boy's je ostao bez Nick_Boscorelli to znate a dobiva ga Los Balkan ,tako mi je super i sl. Dino zeza ode ja drugde.Zelim da kazem da Dino_Bloomer ima modove skinute sa neta ,sve i jedan server gdje ej ueptljan Dino_Bloomer tj. ovaj iznad mene Bloomer nema gamemod pravi,nego je skinut,..Ne dolazite na njegove servera jer su na engleskom i glupi su ,nema zabave,nema nicega.Ima 100 drugih servera.A taj Bloomer ce mogu s ekladiti ovaj moj opis stavljat negdje drugdje.Nek satvlja samnom je zavrsio.By-Bye..Tema se brise za 3 dana.Da svi znate


ajd suti,,,ja server otvorim i vec 13 igraca bit ce nesta