Kako ste dospjeli u ovu zajednicu ??

Započeo [LB]Weite.psd, Maj 22, 2010, 20:29:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako ste dosli na bs ??
Odakle ste saznali za ovaj forum ??
Recite :D

Ja sam preko corellijevog siga na samp-ovom forumu :D
Ali aktivno sam doso kad sam pregledavo zabiljeske xD



Galeb napisao na ST forumu i ja dosao ovdje :D


iYoko

Bio sam na CroCommunity-u (jednom zatvorenom Chrisovom serveru xD ) i dosao na Balkan-SAMP, vidio par poznatih ljudi i odlucio ostat... Ja dosao eto tak... Nisam htio naucit skriptat i dan danas neznam bog zna sta... Znam napravit bandu, pomicna vrata, i tak oneke jednostavne stvari xD.. Dosao sam jer m ije bilo dosadno i jer mislim da sam jedan od najduzih igraca sa-mpa na balkanu jer ga igram odkad je prvi put izaso.

Došao sam s željom da naučim skriptati, i kad sam to ostvario onda sam odlucio da bi nekima mogao pomoci pa sam krenuo po smoda :D i eo me sad...

A saznao sam na SampAreni kod razmjene bannera..

ma nesto reklamiralo se po ch i ja kliko i eo me ziv ovdje

Dok sam bio na LG rk me je slucajno pitao dali mogu da postavim neke slike na ovaj forum od servera i ja dosao registrovao se i video koliko je ova zajednica znacajna i koliko pomaze oko skriptanja tad sam odlucio da ostanem i poceo sam da ucim  ;)

Ma htio ja imati beze svoj server joÅ¡ pri početku igranja na CH i nisam znao ni kako otvorit a kamoli skriptat i onda mi Tomislav Lukic reko da doÄ'em ovde i eto ga :D

Jos otkako sam na GeForceu bio, nedugo nakon sto sam ativan clan geforce foruma (oko 400 postova) pronasao sam ovaj forum. Mislio sam da je neki server xD... al ono malo sutra. Pogledo sam tu su bili i drugi serveri i skuzio sam sta je naravno. I oso sam (vidio sam da ima puno budala)  ;), kasnije sam se vratio kad mi je dosla zelja da naucim skriptat.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

M-Gun


Saznao preko Don Kinga igraca samp arene ali sam s rego u 6 mjesecu 2009 ali nisam bio aktivan do nede 11 mjeseca dok nisam zazelio otvorit server

A svi spominjali na GFu "Balkan Samp" ja rekoh Å¡ta je to xD

Ukucam na google balkan samp i izbaci ovaj forum ^^



Citat: >â˜...| Plawi |â˜...< poslato Maj 22, 2010, 20:38:20 POSLE PODNE
Dok sam bio na LG rk me je slucajno pitao dali mogu da postavim neke slike na ovaj forum od servera i ja dosao registrovao se i video koliko je ova zajednica znacajna i koliko pomaze oko skriptanja tad sam odlucio da ostanem i poceo sam da ucim  ;)

Nesjecam se tocno, ali cini mi se da me takoder RK uputio
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Iso sam sa zeljom da naucim skriptati,ali kao sto vidite nisam bas nis naucio posto sam lijen :(

Ja vidio da mi brat tu nesto pokazuje i gleda radove pa se prijavio...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...