[POMOC] xFire

Započeo SteXi.ılllı., Mart 01, 2013, 00:07:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam problem sa xFireom, pre nego se ulogujem on mi detektuje instalirane igre kako bi mogao pratiti sate koje provodim na tim igrama bla bla, ali ja imam instaliran league of legends, a nema mi ga u instaliranim igricama, probao sam iz igraca koje nisu instalirane da ga rucno ubacim ali mi izbacuje error:

Unable to find the following files:

c:\r\RADS\projects\lol_air_client\releases\*\deploy\LolClient.exe

for game League of Legends.
Please double check the path, and try again.

Idi Option pa Games, onda klikni not installed games i nadji LOL, i onda idi manual pa ju probaj tako naci.
Meni je to isto bilo za cod2, ali nakon tog gore mi je radilo.

Citat: ♫ SteXi.ılllı. poslato Mart 01, 2013, 00:07:57 PRE PODNE
Imam problem sa xFireom, pre nego se ulogujem on mi detektuje instalirane igre kako bi mogao pratiti sate koje provodim na tim igrama bla bla, ali ja imam instaliran league of legends, a nema mi ga u instaliranim igricama, probao sam iz igraca koje nisu instalirane da ga rucno ubacim ali mi izbacuje error:

Unable to find the following files:

c:\r\RADS\projects\lol_air_client\releases\*\deploy\LolClient.exe

for game League of Legends.
Please double check the path, and try again.


Za LoL si prije morao da dobijes dozvolu od Riot-a da ga dodas na XF listu igara da se prati statistika, tacnije bila je i neka aplikacija da se posalje zahtev pa ako odbore dobijes ga na listi. Davno sam prestao korisiti XF pa ne znam kako je sada.

Inace predji na Dotu 2 lol je za prickice kada vidis kakva je dota :D

U lolu ne trebas razmisljati dosadi jako brzo ako pogledas kakva je dota...
Poslednja Izmena: Mart 01, 2013, 01:10:37 PRE PODNE od [BR]Boss

Citat: Sember poslato Mart 01, 2013, 00:11:47 PRE PODNE
Idi Option pa Games, onda klikni not installed games i nadji LOL, i onda idi manual pa ju probaj tako naci.
Meni je to isto bilo za cod2, ali nakon tog gore mi je radilo.

A sta sam ja napisao?

[quote author=
Boss link=topic=69307.msg482619#msg482619 date=1362095790]
Citat: ♫ SteXi.ılllı. poslato Mart 01, 2013, 00:07:57 PRE PODNE
Imam problem sa xFireom, pre nego se ulogujem on mi detektuje instalirane igre kako bi mogao pratiti sate koje provodim na tim igrama bla bla, ali ja imam instaliran league of legends, a nema mi ga u instaliranim igricama, probao sam iz igraca koje nisu instalirane da ga rucno ubacim ali mi izbacuje error:

Unable to find the following files:

c:\r\RADS\projects\lol_air_client\releases\*\deploy\LolClient.exe

for game League of Legends.
Please double check the path, and try again.


Za LoL si prije morao da dobijes dozvolu od Riot-a da ga dodas na XF listu igara da se prati statistika, tacnije bila je i neka aplikacija da se posalje zahtev pa ako odbore dobijes ga na listi. Davno sam prestao korisiti XF pa ne znam kako je sada.

Inace predji na Dotu 2 lol je za prickice kada vidis kakva je dota :D

U lolu ne trebas razmisljati dosadi jako brzo ako pogledas kakva je dota...
[/quote]

Ma kakva dota :D


A sto vi skrecete sa teme? nije rasprava o igricama nego pomoc za xf, ide lock resio sam