[MAP] Džamija(vjerski objekat)-by MatriiX

Započeo MatriiX, Februar 19, 2013, 15:15:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Marconix poslato Februar 19, 2013, 20:24:46 POSLE PODNE
Mapa je dobra, iako nisam musliman.

Ne znam sto si morao imenovati dzamija, mogao si bar, veroispovetska ordinacija ili nesto slicno, ali svedno, kako hoces.  ::)
sta ja sad da radim jedino da se izvinem drugim pripadnicima nacije zbog moje male greske,ali na greskama se popravljamo.. i nezelim vise nikakve ruzne komentare :)

Dzamija i Crkva su isto samo Å¡to se drugačije kaže al to je mjesto Molitve tako da Å¡ta oko toga ima svaÄ'a?
Mapa nevalja ništa 10/10 :D


 
Slobodan maper.Mapam u HITNOM slučaju :)

Citat: Amaxx poslato Februar 19, 2013, 16:20:21 POSLE PODNE
Ne znam zasto mjesate vjeru sa igrom...Samo takvim mapam cinite da vam se igraci svadjaju i vrijedjaju...
Mani te mi se tog mapanja Crkvi.Dzamija.Sinagoga i svih ostalih vjerski objekata....
Musliman sam pa opet ne volim vidjeti u igrici ni dzamiju ni crkvu niti bilo koji vjerski objekt...
Ako ce te preko igrice pokazivati kako ste vjernici a niste ni usli u tu istu dzamiju niti jednom u RL...
A vidim da si klinac po slici na youtube kanalu...
Dečko je sve objasnio.




8/10 lijepo je zamisljeno.. Ali moglo je bolje(preciznost tocnije)

wooooow od mene 100/10 kada si se tako sjetio da uradis skidam i stavljam na server bravo majstore
Motocross is life!
Mapam,skriptam.Pomazem vlasnicima.Ako imate igrace mozemo se dogovoriti za spajanje.(Ali morate nesto znati raditi):)

Ideja super ;) mada sam vidjao dzamije i na drugim serverima  :D realizacija je mogla bolje, mogao si bolje mjesto izabrati  ;)
7/10  ;)

Malo te stepenice zajebane..Ali od mene uvek imas 10/10

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling


Citat: Walker. :) poslato Februar 19, 2013, 16:15:21 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato Februar 19, 2013, 16:13:19 POSLE PODNE
cista 0, mapanje dzamije je najveca nacionalisticka stvar koju sam ikad vidio  ::)

Kakva nacionalisticka stvar, jeli Islam nacija ?!

a kako vidim svaki put kad udjem na server ima crkva,zasto mi da ovo ne stavimo..

Islam nije nacija to je vjera za tvoju informaciju..
Brt a nisi mozda razmisljo da je crkva zato sto je to simulacija Americkih gradova -.-
A Amerikanci su... ?
Ali sama mapa
9/10
Poslednja Izmena: Februar 20, 2013, 19:00:36 POSLE PODNE od --Lood--

Unikatno do sada,dobro si izveo,ipak trebalo je realizirati nesto ovakvo,tesko da moze bolje 10/10




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

"Meni moja vjera a vama vaša"
A dzamija je ekstra predobra ideja svaka cast!!!!!

ado97

Zašto uopšte spominjete Islam i Muslimane ?
Kakve to veze ima sa ovom temom i sa cjelokupnim ovim forumom..
Daj prestanite pricati te gluposti oko toga.
Mapa je drama,sve 10 !

Halo ba ljudi sta govorite covjeku za džamiju, i za vjeru?
Jel se iko ikada bunio za crkvu koja postoji od nastanka GTA, zatim od skina sa krstom? Jednom neko ubaci u GTA objekat koji pripada islamu i svi se odma bune, pa jbt jel iko ikad reko da ne valja sto ima crkva?