(Serija) [MTA:DayZ] BloodMaster & House

Započeo KSIOlajidebt, Februar 18, 2013, 03:11:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma daj bre taman smo napravili ja i Amaxx skloniste , bunker , zicu , bike , brod i sve i kada smo seli na brod neko nas roknu xD Jedva cekam ponovo da se open

Ja se nemogu spojiti , zar treba password ?
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Citat: SpawneR. poslato Februar 21, 2013, 14:19:24 POSLE PODNE
Ma daj bre taman smo napravili ja i Amaxx skloniste , bunker , zicu , bike , brod i sve i kada smo seli na brod neko nas roknu xD Jedva cekam ponovo da se open

Znam kako vam je jer tak sam bio i ja, al onda sam napravio bunker tj tent na vrhu zgrade na koju mozes ic samo motorom il biciklom.

Brod sam i ja naso al ga nemozes voziti jer ti pada temperatura xD

Ja igram sad na americkome:



I bike naso tj. trebo sam lika ubit da ga uzmem :-P



Naso sam bio i vojnickog patriota tj. lik se vozio uspio mu izbusit 2 gume sa MP5 i sa sniperom jos jednu al uspio mi je pobjeci.

I da napomenem tamo ne opada broj igraca ispod 60.

Inace tek sam kreno igrat tamo i vec sam 6 xD

Poslednja Izmena: Februar 21, 2013, 16:44:59 POSLE PODNE od Sexserghy ♥

Lijepo je vidjeti da se ovoliko igrača 'zarazilo'. Jednostavno mi je drago tako nešto vidjeti, meni je ova modifikacija odlična, važno je napomenuti da uskoro stiže i prvi SA:MP DayZ, skripter naravno BloodMaster, što dovoljno govori kakav će gamemode biti. Pozdrav svima i samo tako nastavite, samo nemojte se previše zaraziti, nije dobro, vjerujte :).
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Ja kada sam pokusavao uci na server , naravno u MTA , pise da je server lockan . Kada ce se server unlockat ?
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Citat: Taoki.pwn poslato Februar 21, 2013, 16:58:38 POSLE PODNE
Ja kada sam pokusavao uci na server , naravno u MTA , pise da je server lockan . Kada ce se server unlockat ?

Zato jer ides na portugalsi/brazilski idi na americki. Ak trebas IP dat cu ti na PM sam javi.


Citat: Taoki.pwn poslato Februar 21, 2013, 16:58:38 POSLE PODNE
Ja kada sam pokusavao uci na server , naravno u MTA , pise da je server lockan . Kada ce se server unlockat ?

Ma kao će proširivat slotove :) A i trebaju sredit s stvarima, previše ih je.


Nova epizoda, uživajte. Veliki comeback i uskoro finale sezone, haha :).

http://www.youtube.com/watch?v=0WUdamFLVEM


Poslednja Izmena: Mart 15, 2013, 00:32:08 PRE PODNE od [DayZ] House
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.


Svaka čast brate
odlicno je 10-ka cista

@MAX TRANCE, 2008-2013.

MAPER | SKRIPTER | DIZAJNER | SUBSCRIBE | www.justd-gaming.com | GAMEADMIN [GLAVNI]

Nova epizoda, dosta komičnih scena. Čekirajte i naravno, bacite koji komentar.

http://www.youtube.com/watch?v=z58YRT6VFQQ&;
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Dobri ste smrtovi :D Samo sto house ne zna bilijara igrat

Nakon duže pauze, uploadana je zadnja epizoda prve sezone. Naime, ubijeni smo od strane dosta naoružanih ljudi sa patriotom. Uskoro druga sezona, nadamo se što prije. Server na kojem smo snimali se po mojim informacijama ugasio. Hvala svima na gledanju, čekirajte novu epizodu. See ya soon.


http://www.youtube.com/watch?v=4GnU4Pmdluk
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.